Dziedātāja Pinka gaida otro mazuli

FOTO: AP/Scanpix

Amerikāņu dziedātāja Pinka apstiprinājusi, ka viņas un vīra motokrosa čempiona Kerija Hārta ģimenē gaidāms otrais mazulis.

Ziņas par Pinkas grūtniecību apstiprināja viņas preses pārstāve Megana Kēoja pēc tam, kad dziedātāja fotoapmaiņas vietnē «Instagram» publicēja fotogrāfiju, kurā redzama ar grūtnieces vēderiņu un piecus gadus veco meitu Vilovu. Fotogrāfijas parakstā lasāms viens vārds: «Pārsteigums!»

37 gadus vecā dziedātāja ir bērnu tiesību aizstāve UNICEF. Pērn viņa kļuva par organizācijas vēstnieci, lai palīdzētu veicināt mazu bērnu fiziskās aktivitātes ASV. Pinka arī vāc līdzekļus UNICEF programmai nepietiekama bērnu uztura problēmas mazināšanai visā pasaulē.

Pinka, kuras īstais vārds ir Alēsija Mūra, apprecējās 2006.gada janvārī. Pāris iepazinās 2001.gadā. Viņu pirmā meita pasaulē nāca 2011.gadā.

Pinka 2000.gadā izlaida savu debijas albumu «Can't Take Me Home», bet 2001.gadā viņa saņēma «Grammy» balvu labākajam popa projektam septiņdesmito gadu hita «Lady Marmalade» jaunajai versijai, kuru viņa izpildīja kopā ar «Lil' Kim», Kristinu Agileru un Maju.

Kopumā viņa izdevusi sešus studijas soloalbumus.

Surprise!

A photo posted by P!NK (@pink) on

Nov 12, 2016 at 9:52am PST

Uz augšu