Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Dainis Dobelnieks: Ja Dievs nebūtu devis šo sievu, manis vairs nebūtu

FOTO: Jānis Škapars/Apollo

Nesen Latvijas mūzikas mīļotāji uzzinajā par nelaimi «Eolikas» dalībnieka Daiņa Dobelnieka dzīvē. To februāra sākumā atklāja dziedātāja Olga Rajecka, fonda «Līdzskaņa» atklāšanas pasākumā. Tad plašāka sabiedrība uzzināja, ka pagājušā gada nogalē Dainis Dobelnieks zaudējis kāju. Tomēr iepriecina fakts, ka tas neliedz dziedātājam piedalīties mūzikas dzīvē - otrdienas vakarā viņš ratiņkrēslā kopā ar sievu Ingu apmeklēja mūzikas balvas «Zelta mikrofons» ceremoniju.

«Izskatos labi, tikai bez kājas,» viņš atklāj sarunā ar izdevumu «Vakara Ziņas».

Atgādinām, ka šo fondu «Līdzskaņa» izveidoja Latvijas Izpildītāju un producentu apvienība (LaIPA), sadarbojoties ar organizāciju «Ziedot.lv». Fonda mērķis ir palīdzēt un atbalstīt grūtos brīžos nonākušos Latvijas mūzikas izpildītājus un producentus.

Pats Dobelnieks ir apņēmības pilns turpināt muzicēt. Viņš gatavojas izdot savu soloalbumu (iepriekšējais izdots 1999. gadā) un plāno piedalīties «Eolikas» dziesmu komponista Borisa Rezņika 70 gadu jubilejas koncertā.

Viņš saka, ka liels atbalsts ir viņa sieva Inga. «Ja Dievs nebūtu devis šo sievu, manis vairs nebūtu,» viņš saka.

Mūziķis cer nākotnē uz kājas protēzi, lai pilnvērtīgi varētu atgriezties uz skatuves.

Redaktors iesaka