«Bandmaster» un «Ezeri» apvienojas kopīgā skaņdarbā

FOTO: Krists Luhaers

Grupas «Bandmaster» un «Ezeri» izdod kopīgi radītu dziesmu «Just Paddle». Tas ir apvienību pirmais kopīgi radītais skaņdarbs.

«Just Paddle» ideja dzima Dirty Deal Audio rīkotajās «Treniņu trešdienās», kur sadarbojās «Bandmaster» dalībnieks Andis Ansons un «Ezeru» solists Miķelis Putniņš. «Tas sākās ar džemu studijā un instrumentālu apakšu veidošanu, līdz sapratām, ka dziesmai vajadzēs tekstu,» saka Miķelis. Teksts, ko dzirdam «Just Paddle», bija sarakstīts labu laiku pirms tās rašanās un gaidīja īsto mūziku.

«Mums bija mēnesis, lai dziesmu pabeigtu, tad mums pievienojās Zelma un DJ Rudd, ar kuru palīdzību to noslīpējām», papildina Andis. Kā galvenās grupu atšķirības viņš min Ezeru dzīvo skanējumu un Bandmaster elektroniskos bītus, kas veido abām grupām mazliet neierastu skaņu kombināciju. Savukārt stāsts ir par pielāgošanos dzīves situācijām un to, kā pārlieku liela pielāgošanās vēlāk nāk atpakaļ un «sit pa sirdsapziņu».

Dziesmas autori ir Andis Ansons un Miķelis Putniņš. Producenti - Andis Ansons un DJ Rudd, «Just Paddle» ir ierakstīta Mute studijā.

Uz augšu