Sv, 4.12.2022.
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.

Pavisam drīz sāksies biļešu pārdošana uz 2018. gada «Positivus» festivālu

Apollo.lv
Pavisam drīz sāksies biļešu pārdošana uz 2018. gada «Positivus» festivālu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 2
Foto: Mārtiņš Otto/ Jānis Škapars

2018. gada vasarā «Positivus» festivāls notiks 20., 21. un 22. jūlijā, jau 12. reizi piepildot Salacgrīvas Zvejnieku parku ar neaizmirstamiem ​pasaules mēroga zvaigžņu, spilgtu jauno talantu, kā arī virkni aktuālāko Baltijas grupu koncertiem. Pirmās biļetes par īpaši izdevīgo Fanu cenu tirdzniecībā būs pieejamas tikai trīs dienas, sākot no trešdienas,​ ​18.​ ​oktobra,​ ​līdz​ ​piektdienai,​ ​20.​ ​oktobrim.  

Tikai no 18.-20. oktobrim festivāla mājas lapā ​PositivusFestival.com​ un «Biļešu Serviss» kasēs pirmās biļetes uz nākamo «Positivus» festivālu būs pieejamas par Fanu cenu. 3 dienu biļete bez telts vietas maksās € 69, ar telts vietu - € 77. Jauniešu biļetes, kas paredzētas 11-16 gadus veciem apmeklētājiem, festivāla 3 dienu apmeklējumam maksās € 50 bez telts vietas un € 55 ar telts vietu. Jauniešu biļetes iespējams iegādāties tikai kopā ar vismaz vienu pilnas cenas 3 dienu biļeti, jo Jauniešu biļetes īpašniekiem festivāla teritorijā atļauts ienākt tikai kopā ar pavadoni, kas sasniedzis 18 gadu vecumu. Pārējie biļešu veidi, tostarp vienas un divu dienu biļetes, pārdošanā parādīsies​ ​2018.​ ​gadā.

Šī gada festivālu atzinīgi novērtējuši ārvalstu mediji, kas «Positivus» apmeklēja pirmo reizi. «Biju pavadījusi Positivus festivālā tikai dažas stundas, kad pieķēru sevi, domājam - ja nu vislabākais festivāls pasaulē notiek Latvijas mežos?» - tā recenzijā ​«The Line of Best Fit» rakstīja amerikāņu mūzikas žurnāliste Melissa Locker. «Positivus programmā atrodami dažnedažādi žanri un stili, un, godīgi sakot, «Reading & Leeds», «Glastonbury» un «Isle of Wight» festivāli​ ​varētu​ ​šo​ ​to​ ​pamācīties​ ​par​ ​programmas​ ​daudzveidību.»

Savukārt melomāns un žurnālists Joe Gamp savā recenzijā ​«Metro» izteica atzinīgus vārdus festivāla atmosfērai. «Starptautiskajā festivālu kalendārā «Positivus» joprojām ir apslēpts dārgakmenis - vieta, kur noķert lielisku mūziku un izmantot iespēju atpūsties, neieguldot milzu pūliņus vai finansiālos līdzekļus.» Viņaprāt, «Positivus» spēj nodrošināt spēcīgu programmu un pasaules līmeņa pieredzi intīmos un mierīgos apstākļos, kādu nav daudzos lielajos​ ​festivālos.

Positivus​ ​festivāla​ ​2018​ ​biļešu​ ​cenas

Fanu​ ​biļetes​ ​no​ ​18.-20.​ ​oktobrim

3​ ​dienu​ ​biļete​ ​bez​ ​telts​ ​vietas​ ​-​ ​€​ ​69

3​ ​dienu biļete​ ​ar​ ​telts​ ​vietu​ ​-​ ​€​ ​77

Jauniešu​ ​biļete​ ​bez​ ​telts​ ​vietas​ ​-​ ​€​ ​50

Jauniešu​ ​biļete​ ​ar​ ​telts​ ​vietu​ ​-​ ​€​ ​55 VIP​ ​biļete​ ​-​ ​€​ ​250

Ziemas​ ​cenas​ ​no​ ​20.​ ​oktobra

3​ ​dienu​ ​biļete​ ​bez​ ​telts​ ​vietas​ ​-​ ​€​ ​79 3​ ​biļete​ ​ar​ ​telts​ ​vietu​ ​-​ ​€​ ​87

Biļete​ ​ieejai​ ​Telšu​ ​pilsētiņā​ ​-​ ​€​ ​10

Jauniešu​ ​biļete​ ​bez​ ​telts​ ​vietas​ ​-​ ​€​ ​50

Jauniešu​ ​biļete​ ​ar​ ​telts​ ​vietu​ ​-​ ​€​ ​55 VIP​ ​biļete​ ​-​ ​€​ ​250

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu