:format(webp)/nginx/o/2018/10/26/11526703t1hae33.jpg)
ASV prezidents Donalds Tramps lieto tikai dienesta telefonu, ko regulāri pārbauda drošības dienests, lai pārliecinātos, ka to nenoklausās, pavēstīja Baltā nama preses sekretārs Hogans Gidlijs.
Šādi viņš reaģēja uz laikraksta The New York Times publikāciju par to, ka Tramps mēdz izmantot privātus tālruņus, neraugoties uz to, ka ASV drošības dienesti viņu vairākkārt brīdinājuši par riskiem, ka šīs sarunas var noklausīties Krievijas un Ķīnas izlūkdienesti.
Pats Tramps vietnē Twitter paziņojis, ka laikraksta publikāciju ir "viltus" informācija.
The New York Times has a new Fake Story that now the Russians and Chinese (glad they finally added China) are listening to all of my calls on cellphones. Except that I rarely use a cellphone, & when I do it’s government authorized. I like Hard Lines. Just more made up Fake News!
— Donald J. Trump (@realDonaldTrump) October 25, 2018
Laikraksts savukārt taisnojas, ka balstās pārbaudītos avotos un ka nešaubās par publicētā materiāla patiesumu.
Atbilstoši tīmekļa arhīviem Tramps vairumu tvītu publicē no viedtālruņa iPhone, atgādināja The New York Times.
Tomēr medijs Business Insider raksta, ka nav skaidrs, vai prezidenta Twitter ierakstus publicē viņš pats.