Cilvēku reakcijas uz sniegu un kavējas Rīgas sabiedriskais transports - pirmdienas rīts

Pirmais sniegs Liepājā. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Miks Emīls Akmentiņš

Pirmdienas, 17. decembra, rītā Rīgā un citur Latvijā uzsnigusi bieza sniega kārta. Tas apgrūtina satiksmi, par ko nekautrējas ziņot sociālo tīklu lietotāji. Tāpat, snigšanas dēļ sabiedriskais transports Rīgā var kavēties līdz 15 minūtēm, aģentūrai LETA pastāstīja uzņēmuma Rīgas satiksme pārstāvis Viktors Zaķis.

Pie lielveikala Origo šorīt izskatījies šādi. 

Pagājušajā ziemā Rīgas satiksme ļāva autovadītājiem izmantot sabiedrisko transportu bez maksas stipra puteņa laikā. Šodien radies jautājums, vai tā būs arī šogad? 

Daži ironizē par šo tēmu.  

Bet kādam ir prieks!  

Tomēr ir cilvēki, kas vērš uzmanību uz grūti izbraucamajiem un netīrītajiem ceļu posmiem.  

Tikmēr kāds padalījies ar foto, kā izskatās lidostā Rīga.  

Tikmēr Rīgas satiksme ziņo, ka pirmdien, 17. decembrī, snigšanas dēļ sabiedriskais transports Rīgā var kavēties līdz 15 minūtēm.

Rīgas satiksmes pārstāvis Viktors Zaķis norādīja, ka šorīt ap pulksten 7 bija noticis ceļu satiksmes negadījums, kurā viens kravas auto, iespējams, saslīdot aizšķērsojis Kleistu ielu, uz 40 minūtēm apturot 13. maršruta autobusa satiksmi uz Babīti. Taču patlaban minētā maršruta autobusa kursēšana atjaunota.

Citviet Rīgā iedzīvotājiem jārēķinās ar to, ka snigšanas dēļ sabiedriskais transports var kavēties - autobusi var kavēties līdz 15 minūtēm, savukārt trolejbusi - līdz 10 minūtēm. Tramvaju kustība patlaban notiek pēc saraksta.

Vienlaikus Zaķis akcentēja, ka, ņemot vērā laikapstākļu prognozes par snigšanu visas dienas garumā, pasažieriem būtu jārēķinās ar to, ka sabiedriskā transporta kustība būs lēnāka arī turpmāk dienas gaitā.

Pirmdien turpināsies snigšana daudzviet Latvijas centrālajā un austrumu daļā, prognozē sinoptiķi. Rīgā gaidāms apmācies laiks un sniegs, gaisa temperatūra -1..-2 grādi.

Uz augšu