Ko par Monikas uzvaru domā pārējās "Ērkšķu" šova dalībnieces?

Ceturtdien, 20. decembrī, noslēdzās skandalozā projekta "Caur ērkšķiem uz.." otrā sezona, kurā uzvaras laurus plūca četru bērnu māmiņa, netradicionāli orientētā Monika. Tiesa, ne visas dalībnieces priecājas par viņas uzvaru.

Finālistes sveikt bija ieradušās visas projekta "Caur ērkšķiem uz.." dalībnieces, jo arī viņām bija izšķiroša balss uzvarētājas noteikšanā. Pat tik svinīgā brīdī neiztikt bez konfliktiem un intrigām. Fakts, ka finālā jāsatiekas ar pārējām kolēģēm, rūgtumu sirdī raisīs Viktorijai. "Labāk mēs trijatā būtu palikušas. Nu, negribēju nevienu redzēt. Tāpēc, ka tie visi strīdi jau līdz kaklam bija. Gribēju atnākt, nostāvēt un aizbraukt," tā Vika. 

Lai arī visas finālistes bija īpaši saposušās, dāmu izskats ne visām kolēģēm ies pie sirds "Una izskatās pārāk veca", spriedīs Alīna. Vislielākos komplimentus par izskatu saņems Vika, kurā tiešām būs uzmirdzējusi neierasti sievišķīgā tēlā.

Fotogalerija: Fināla aizkulises

Bet kamēr Monika visām kolēģēm veltīs pateicības vārdus par atbalstu, savas antipātijas pret sievieti neslēps Liene, sakot: "Nu nepatīk man viņa joprojām. Lai arī viņa ir finālā, viņa man joprojām riebjas un kaitina. Tēlo no sevis nezin' ko, bet nav nekas."

Gaidot fināla rezultātus, sirsnīgus vārdus kolēģēm un projekta veidotājiem emocionālā uzrunā paudīs Una: "Šovā es atradu sevi no jauna. Es sapratu, kāda esmu patiesībā. Neatkarīgi no tā, kura no mums šodien vinnēs, es sev esmu uzvarētāja!”

Uz augšu