Sevastova rangā atgūst vienu vietu

Anastasija Sevastova

FOTO: EPA/Scanpix

Latvijas pirmā rakete sieviešu tenisā Anastasija Sevastova pirms Austrālijas atklātā čempionātā jaunākajā WTA rangā, kas publicēts svētdien, atguvusi vienu vietu un tagad ieņem 12.pozīciju.

Sevastova kopš novembra pēdējās nedēļas pasaules rangā ieņēma 11.vietu, bet šīs nedēļas sākumā zaudēja vienu pozīciju. Šajā nedēļā viņa apstājās Sidnejas "Premier" turnīra pirmajā kārtā.

Tikmēr Latvijas otrā rakete Ostapenko pasaules rangā saglabājusi 22.vietu, ko viņa ieņem jau kopš novembra sākuma. Pēc Francijas atklātā čempiontitula neaizstāvēšanas jūnijā viņa zaudēja vietu ranga labāko desmitniekā, kur uz dažām nedēļām atgriezās augusta/septembra mijā, bet pēc tam sekoja pakāpeniska lejupslīde uz 22.vietu.

Arī Ostapenko šajā nedēļā apstājās Sidnejas WTA "Premier" turnīra pirmajā kārtā.

Savukārt Latvijas trešā rakete Diāna Marcinkēviča jaunākajā WTA rangā zaudējusi trīs vietas un ieņem 277.pozīciju Tikmēr 18 gadus vecā Daniela Vismane atguvusi trīs vietas un ieņem 640.pozīciju.

Šajā nedēļā ranga pirmajā desmitniekā notikušas vairākas izmaiņas.

Ranga galvgalī joprojām ir rumāniete Simona Halepa, otro vietu ieņem vāciete Angelika Kerbere, bet trešā ir Dānijas pārstāve Karolīna Vozņacka.

Ceturtā ir pagājušā gada ASV atklātā čempionāta uzvarētāja Naomi Osaka no Japānas, kamēr piekto pozīciju ieņem amerikāniete Sloeina Stīvensa, bet sestā pēc divu vietu kāpuma ir čehiete Petra Kvitova. Tālāk seko "WTA Finals" čempione Jeļina Svitoļina no Ukrainas un čehiete Karolīna Plīškova, kuras zaudējušas pa vienai pozīcijai, devītā jorpojām ir nīderlandiete Kiki Bertensa, bet pirmo desmitnieku noslēdz krieviete Darja Kasatkina.

Pagājušajā nedēļā Sidnejas WTA "Premier" turnīrā labākā bija Kvitova.

Tikmēr dubultspēļu rangā Ostapenko atguvusi vienu vietu un ieņem 38.pozīciju, bet Sevastova arī šonedēļ ieņem 56.vietu, kamēr Marcinkēviča par divām vietām pakāpusies uz 218.pozīciju.

Uz augšu