Džastinam Bīberam ar Heiliju Boldvinu pirms kāzām nav bijis seksa

Mūziķis Džastins Bībers (24) vien pēc 12 nedēļu ilgām attiecībām septembrī apprecējās ar modeli Heiliju Boldvinu (22), tagad žurnālam Vogue atklājot, ka līdz kāzām viņi bija atturējušies no seksa.

Pāris apgalvoja, ka celibāts ir bijis viens no labākajiem lēmumiem, ko viņi jebkad pieņēmuši, bet atzina, ka laulība "vienmēr būs smaga”, piebilstot, ka tā nav "burvju fantāzija".

Bībers atklāja, ka atturējās no intīmas tuvības ar Heiliju savas reliģiskās pārliecības dēļ, jo agrāk viņam bijušas problēmas ar seksu – 2013. gadā viņš tika pieķerts iznākam no bordeļa Brazīlijā.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

Viņš norādīja, ka ieturējis celibātu vairāk nekā gadu, kas nozīmē, ka viņam visdrīzāk nebija seksa arī ar popzvaigzni Selēnu Gomezu, ar ko viņš tikās pērnā gada pavasarī.

“Es domāju, ka sekss var izraisīt daudz sāpju. Dažreiz cilvēkiem ir sekss, jo viņi nejūtas pietiekami labi. Jo viņiem trūkst pašvērtības. Ar celibātu es vēlējos sevi veltīt Dievam, jo jutu, ka tas ir labākais stāvoklis manai dvēselei. Un es ticu, ka Dievs mani svētīja ar Heiliju. Saņēmu atlīdzību par labu uzvedību.”

Bībers atzina, ka vēlēšanās pārgulēt bija daļa no iemesla, kāpēc viņi tik ātri apprecējās.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Hailey Rhode Bieber (@haileybieber) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vogue (@voguemagazine) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Vogue (@voguemagazine) on

Redaktors iesaka