Latvijas tenisistes Federāciju kausa cīņu pret Vāciju aizvadīs "Arēnā Rīga"

Patrīcija Špaka (no kreisās), Daniela Vismane, Diāna Marcinkēviča, Aļona Ostapenko, Anastasija Sevastova un Adrians Žguns (Latvijas dāmu tenisa izlases kapteinis)

FOTO: Jānis Škapars/TVNET

Latvijas sieviešu tenisa izlase pārspēles par vietu Federāciju kausa pasaules pirmajā grupā pret Vāciju aizvadīs "Arēnā Rīga", informē Latvijas Tenisa savienība (LTS).

LTS vienojās ar Starptautisko Tenisa federāciju (ITF) un Vācijas sporta vadītājiem par spēļu norisi 19. un 20.aprīlī.

"Latvijas tenisam uzvaras Federāciju kausa sacensībās, kas praktiski ir pasaules čempionāts, ir ļoti nozīmīgas, jo mūsu meiteņu panākumi ir nodrošinājušas izslēgšanas spēlēs sacensties ar Vāciju par iekļūšanu pasaules astoņu spēcīgāko komandu vidū. Tenisa līdzjutējiem būs lieliska iespēja atkal klātienē vērot visaugstākās klases tenisu un just līdzi mūsu komandai, kā arī atbalstīt mūsu spēlētājas," pauda LTS prezidents Juris Savickis.

Savienība un "Arēna Rīga" izsaka pateicību Latvijas Florbola savienībai un tās prezidentam Ilvim Pētersonam, uzņēmumam "Euroshow Group OU" un Timuram Topciašvili, dziedātājam Dimam Bilanam un grupai "Musiqq", kas pielāgoja savu pasākumu un koncertu organizēšanas procesu tā, lai Latvijas sieviešu tenisa izlase varētu aizvadīt pārspēles par vietu Pasaules pirmajā grupā tieši "Arēnā Rīga".

Latvijas izlases sastāvā spēlēs ar Vāciju būs abas līderes Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko, kā arī Diāna Marcinkēviča, Daniela Vismane un Patrīcija Špaka. Latvijas izlases kapteinis atkal būs Adrians Žguns.

Vācijas izlases sastāvs vēl nav zināms.

Komanda, kas uzvarēs šajā duelī, nodrošinās iekļūšanu astoņu spēcīgāko pasaules izlašu vidū, bet zaudētāja nākamajā sezonā spēlēs Pasaules otrajā grupā.

Savukārt Latvijas florbola līgas finālcīņas iepriekš bija plānots aizvadīt tieši 19.aprīlī, tomēr tagad tās pārceltas uz 13.aprīli, tām norisinoties turpat "Arēnā Rīga".

Uz augšu