Mīlestība vai nauda - ko izvēlētos katra Zodiaka zīme?

FOTO: Pixabay

Bērnībā gandrīz ikviena meitene sapņo kļūt par princesi, bet pieaugusi sieviete nereti sapņo kļūt par karalieni - dzīvot tā, lai nekā netrūktu. Tiesa, lai iegūtu šo "titulu", nereti var nākties precēties savtīgu iemeslu dēļ, bet "zelta būrītis" ne vienmēr vainagojas ar gandarījumu par savu dzīvi. Par zodiaka zīmēm, kuras var interesēt aprēķinā balstītas attiecības vēsta portāls "Kluber".

Kuras daiļā dzimuma Zodiaka pārstāves ir vairāk ieinteresētas aprēķinā balstītās attiecībās un kādu zīmju vīrieši tām ir vispiemērotākie?

Auns

Ja šīs zīmes pārstāvi vada mīlestība, viņai attiecību finansiālais aspekts nebūs tik svarīgs - viņa partnera izvēlē vairāk paļaujas uz savām jūtām. Ja Auna zīmē dzimusi sieviete tomēr ir izvirzījusi mērķi atrast bagātu vīru, viņai kandidāts jāmeklē starp Strēlnieka un Auna zīmēs dzimušajiem kungiem.

Vērsis

Vērša zīmē dzimušās dāmas nemeklē tikai finansiālu nodrošinājumu, bet arī laimi. Viņas zina, kā uzsvērt no dabas doto pievilcību un atrast meklēto. Viņas ir lieliskas saimnieces, kuras spēs padarīt pat šķietami garlaicīgu, bet finansiāli ērtu laulību par romantisku stāstu. Finansiālai drošībai šīs zīmes pārstāvēm ir jāmeklē partneris starp Zivīm, Svariem un Mežāžiem.

Dvīņi

Šīs zīmes pārstāves mīl naudu un uzskata to par galveno brīvības un iedvesmas avotu. Ja šī dāma būs nonākusi finansiālās grūtības, tas viņu var negatīvi ietekmēt līdz pat dvēseles dziļumiem, līdz ar ko šīs zīmes pārstāves bieži stājas laulībā finansiālu apsvērumu vadītas.

Tiesa, Dvīņu zīmes dāmām jāapzinās, ka šādās laulībās partneris ne vienmēr būs gatavs tām sniegt kāroto brīvību.

Veiksmīga laulība paredzama ar Jaunavas un Zivs zīmes pārstāvjiem.

Vēzis

Šīs zīmes pārstāves ir sentimentālas un jūtīgas, un uzskata, ka aprēķina laulība nevar atbilst viņu vērtībām. Vēža zīmes dāmas uzticas tikai savām sajūtām un nav ieinteresētas partnera naudas makā.

Tiesa, jāatzīst, ka šīs zīmes pārstāves novērtē finanšu stabilitāti un jutīsies krietni labāk, ja viņas ģimene dzīvos finansiālā labklājībā.

Veiksmīgs tandēms ar Svariem un Mežāžiem.

Lauva

Lauvas zina, ka dzīvē jāmeklē tikai pats labākais - šo principu tās ievēro arī partnera izvēlē. Tas gan nenākas viegli - Lauvas augstās prasības pret potenciālo vīru bieži vien nozīmē, ka tai pašai nāksies ieguldīt ne mazumu pūļu optimālas naudas plūsmas nodrošināšanai. Veiksmīgs tandēms ar Svariem, Ūdensvīru.

Jaunava

Šīs zīmes sievietes ir apmierinātas ar pieticīgu dzīvi.

Viņām nepieciešami finanšu resursi nevis friviolai izklaidei, bet gan pašattīstībai.

Ja Jaunavas zīmē dzimušajām ir ambiciozi mērķi, viņas spēs tos sasniegt ar pašas karjeras palīdzību, līdz ar ko aprēķina laulības šīs zīmes pārstāvēm nebūs pārlieku vilinošas. Jaunavas uzskata, ka partneris var arī nebūt finansiāli nodrošināts - svarīgāks ir tā intelekts un attieksme pret apkārtējiem.

Svari

Svaru zvaigznājā dzimušajām īpaši svarīgs ir nevainojams izskats, un tas, kā zināms, bieži pieprasa vērā ņemamus finansiālos ieguldījumus.

Viņām ir īpaši svarīgi radīt veiksmīgas un izskatīgas būtnes tēlu.

Lai saglabātu savu statusu, viņām blakus vajadzīgs raksturā spēcīgs un veiksmīgs vīrietis - šim profilam lieliski atbilst Auns, kurš spēs nodrošināt zināmu labklājību un pienācīgi novērtēt viņas skaistumu un labās īpašības.

Skorpions

Par šīs zīmes pārstāvju dzīves mērķi nereti min tieši bagāta vīrieša piesaisti. 

Turklāt viņas piesaista nevis vienkārši bagāti kungi, bet gan tādi, kuri savu labklājību vairo pateicoties citu darbam - viņām īpaši pievilcīgi šķiet vīrieši, kas ieņem vadošus amatus.

Skorpiona zvaigznājā dzimušajām īpaši piemēroti būs Svari, Jaunavas un Ūdensvīri - šo zīmju pārstāvji sniegs Skorpionam sapratni, atbalstu un uzticību, kas ir veiksmīgas laulības pamatā.

Strēlnieks

Šīm dāmām finansiālā labklājība nav būtiskākais - viņas nealkst saņemt dāvanas vai pārlieku izklaidēties, svarīgākās vienmēr būs jūtas. Šī iemesla dēļ pat finasiāli drošākās un daudzsološākās aprēķina laulības nesniegs tām prieku.

Viņa mīl brīvību, un brīvība nav nopērkama ne par kādu naudu.

Šī zīmes pārstāves sev piemērotu partneri atradīs starp Ūdensvīra un Dvīņu zīmē dzimušajiem.

Mežāzis

Mežāža zīmē dzimušās ir tipiskas aprēķina laulību cienītājas. Šīs dāmas jau iepriekš aprēķina visas laulības dzīves nianses un neatlaidīgi iet uz sava mērķa sasniegšanu. Partnera labklājība tām kalpo par pašas statusa apliecinājumu. 

Laulībai ar Mežāzi vispiemērotākie būs Strēlnieka zīmē dzimušie, derēs arī Auni.

Ūdensvīrs

Šīs zīmes pārstāvēm vienmēr svarīgāka būs dzīves garīgā puse, materiālie labumi tās interesē maz.

Ja Ūdensvīra zīmē dzimusi sieviete tomēr nolemj precēties aprēķina dēļ, tas rada tikai ciešanas - vilšanos ģimenes dzīvē un nelaimīgu ikdienu.

Veiksmīga savienība iespējama tikai ar vīrieti, kurš būs gan finansiāli stabils, gan dvēselisks.

Šīs zīmes spēs atrast ģimenes laimi savienībā ar Skorpiona, Vēža un Zivs zvaigznājā dzimušajiem. 

Zivis

Zivis nereti izvēlas partneri materiālu apsvērumu vadītas - viņas tomēr ir izslavētas ar savu mīlestību pret visu izsmalcināto un skaisto. Šīs Zodiaka pārstāves būs priecīgas, ja blakus būs turīgs cilvēks, taču, ja partneris neapmierinās arī viņu garīgās vajadzības, tās ātri vien atradīs sev jaunu mīļoto.

Zivīm ir svarīgi, lai novērtētu ne tikai viņu gaumi, bet arī uzskatus un dzīves uztveri.

Šīm dāmām piemēroti būs Ūdensvīri, Skorpioni un Strēlnieki.

Uz augšu