Nogalinātās Sindijas māte atklāj detaļas par dzīvesbiedra dīvaino rīcību pēc slepkavības (15)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Lūdzu, ņemiet vērā, ka raksts ir vairāk nekā piecus gadus vecs un ir pārvietots uz mūsu arhīvu. Mēs neatjauninām arhīvu saturu, tāpēc var būt nepieciešams meklēt jaunākus avotus.
Sindija Rone
Sindija Rone Foto: Valsts policija

Nogalinātā Sindija Rone zemes klēpī tiks guldīta trešdien, 17. aprīlī, pastāstīja viņas vecāki. Izvadīšana notiks plkst. 13.00 no Priekules sēru nama, lai pēc tam Sindiju guldītu zemes klēpī Lībju kapsētā Priekulē, informē portāls "Liepājniekiem".

Nogalinātās meitenes tuvinieki saņem Priekules pašvaldības palīdzību. Portāls "Liepājniekiem" uzzināja, ka Sociālā dienesta darbinieki regulāri komunicē ar ģimeni un tai tiks sniegta visa iespējamā palīdzība. 

Māte neslēpj, ka pēc notikušā līdzšinējā dzīvesvietā uzturēties vairs nespēj, tas esot psiholoģiski pārāk smagi. 

Nogalinātās jaunietes māte atklāj, ka naktī uz 10. aprīli, kad Sindija nebija atgriezusies mājās, viņa kopā ar Sindijas patēvu devusies uz garāžu:

"Intuīcija teica, ka kaut kas nav labi. Aizgājām uz garāžu. Automašīna, kuru nākamajā dienā policija arestēja, atradās garāžā. Tikai nebija segas, kas parasti mašīnā stāvēja. Un bija salocīts bagāžas nodalījuma vāks. Viņš teica, ka to esot salocījis, atpakaļgaitā stumjoties garāžā..."

Sieviete portālam pastāstījusi, ka ir šokēta par sava dzīvesbiedra rīcību 10. aprīlī, kad viņš pēc paša teiktā it kā devās uz Rīgas lidostu, lai lidotu uz darbu Zviedrijā. Tas, ka lidmašīnā vīrietis neiekāpa, esot bijis skaidrs jau nākamajā dienā.

"Policijas darbinieki mani informēja, ka viņš piedzēries aizturēts Skrundā. Tur divas dienas esot uzturējies. Esot zvanījis savam brālim un sūdzējies, ka esot nolaupīts, tiekot turēts gūstā," sacījusi nogalinātās jaunietes māte.

Policija neko no sievietes paustā ne apstiprinot, ne noliedzot. Kā atzinusi Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova, izmeklēšana šajā lietā turpinās.

Pilsētas pašvaldība gan mātei, gan jaunākajam dēlam nodrošinājuši psiholoģisko palīdzību un finansiālu atbalstu Sindijas apbedīšanai, kā arī risinot jautājumu par dzīvesvietas maiņu, ziņo portāls.

» "Varbūt patēvam "sagāja uz īso" kaut kas?" Mirušās Sindijas Rones kaimiņi izsakās par notikušo

Jau vēstīts, ka 10. aprīlī VP saņēma informāciju par to, ka 9. aprīlī no mājām ir izgājusi un nav atgriezusies 1998. gadā dzimusi jauniete.

Ceturtdien, 11. aprīlī, Vaiņodes novada Embūtes pagastā, lauku apvidū, jaunā sieviete tika atrasta ar vardarbīgas nāves pazīmēm.

Par noziedzīgā nodarījuma izdarīšanu tika aizturēts un apcietināts 1986. gadā dzimis vīrietis - bojā gājušās Sindijas patēvs, kurš jau agrāk bijis vairakkārt sodīts. Pēdējo reizi tas noticis 2006. gadā, kuram tobrīd bija vien 19 gadu, par slepkavību tiesa piemēroja cietumsodu uz septiņiem gadiem un sešiem mēnešiem, vēstīts portālā "Liepājniekiem".

Komentāri (15)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu