Otrdienas horoskops: 23. aprīlis

Kaķis kurpju kastē.

FOTO: Olga Tuča

Horoskops otrdienai, 23. aprīlim.

AUNS Tev diena var iesākties patiesi veiksmīgi, jo pastāv lieliskas iespējas atrisināt kādu materiālas dabas problēmu. Varbūt finansiālo pienesumu dos veiksmīgi noslēgts darījums.

VĒRSIS Modīsies rosīgā, možā noskaņojumā. Gribēsi būt, piedalīties it visur, taču brīžiem tev var trūkt pacietības vai nepieciešamo zināšanu. Šodien nebūtu vēlams parakstīt ilglaicīgus sadarbības līgumus.

DVĪŅI Negaidīti vari sastapt sen neredzētu paziņu, ar kuru kopā vēlēsies kavēties patīkamās atmiņās. Darba lietās nav izslēgtas zināmas pārmaiņas. Skaidrs ir viens, ka jebkuru situāciju pratīsi izmantot savā labā.

VĒZIS Jo smalkāk spēsi nošķirt savas un apkārtējo vajadzības, neļausi līdzgaitniekiem iežēlināt sevi, jo labākus panākumus spēsi gūt. Ja vēlies kādam akurāt palīdzēt, dari to caur kādu no labdarības akcijām!

LAUVA Zvaigznes iesaka būt ieturētākam, apspriežot savus nākotnes plānus ar apkārtējiem, atturēties izpaust pārlieku daudz informācijas. Šodien labākus rezultātus sniegs individuāla plānu kaldināšana.

JAUNAVA Veiksmīgs brīdis radošo profesiju pārstāvjiem. Kolēģi būs patiesi draudzīgi un atsaucīgi. Nav izslēgts, ka tu kļūsi emocionālāks nekā ierasts, un tas savukārt ietekmēs attiecības ar otro pusīti.

SVARI Daudz laika veltīsi saziņai ar domubiedriem. Iespējams, apmeklēsi kādu interešu grupu saietu vai dosies pieredzes apmaiņas braucienā. Šobrīd noteikti ir vērts ieklausīties savā intuīcijā!

SKORPIONS Ieteicams rūpīgi pārbaudīt saņemto informāciju un būt atturīgākam sarunās ar mazpazīstamiem sadarbības partneriem. Ja sadzirdi savu vārdu baumās, nepievērs tam lielu uzmanību.

STRĒLNIEKS Rēķinies, ka pārāk lielā darba slodze var ātri vien atsaukties uz pašsajūtu. Neskatoties uz to, ka ir darba diena, centies ik pa brīdim pievērsties relaksējošām, sev tīkamām nodarbēm.

MEŽĀZIS Parūpējies, lai tu dokumentos ievērotu precizitāti, jo pieļautās kļūdas var tieši ietekmēt profesionālo izaugsmi. Pārrunas ar priekšniecību vēlamāk pārlikt uz citu dienu. Vakaru velti mīļotajam cilvēkam.

ŪDENSVĪRS Priekšnojauta var būt kļūdaina, līdz ar ko šodien vēlamāk balstīties uz analītiskumu, veselo saprātu. Nav izslēgti negaidīti notikumu pavērsieni finansiālajā plānā. Attiecībās ar mīļoto vairosies kaislīgums.

ZIVIS Var rasties pēkšņi šķēršļi, taču tie vienlaikus izrādīsies noderīgi, jo liks tev uz lietām paraudzīties no neikdienišķāka skatu punkta. Neatlaidīgākie zīmes pārstāvji tā vai citādi gūs kārotos panākumus.

Uz augšu