O 19.01.2021.

Agnese Zeltiņa uzbudinājusies, lasot Karīnas Račko romānus

Martā latviešu aktrise un rotu darinātāja Agnese Zeltiņa sarīkoja radošu sarunu vakaru ar pašmāju rakstnieci Karīnu Račko, kur uzdeva viņai dažādus jautājumus, kuri interesē daudzus rakstnieces fanus. Sarunas brīdī klāt bija arī izdevums "Privātā Dzīve", kurš sniedz ieskatu abu dāmu sarunā. 

Zeltiņa Račko iztaujāja par rakstīšanas ikdienu, varoņiem un iedvesmu, paužot arī savu personīgo viedokli par grāmatu tēliem.

"Vīrieši tavos romānos ir izlēmīgi, seko savām vēlmēm un skaidri apzinās, ko grib. Tas man nešķiet savienojams ar mūsdienu vidusmēra latviešu vīrieša temperamentu," bilda Zeltiņa, uz ko Račko norādīja, ka viņas grāmatas lasa arī daudzi vīrieši, lai noskaidrotu, ko tad īsti vēlas sieviete. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by Karīna Račko (@racko.karina) on

Kā sarunas gaitā atklāja Zeltiņa, viņu Račko grāmatas iespaido visai pamatīgi. "Lasot tavas grāmatas, es uzbudinājos, raudāju, un bija sajūta, ka tas viss notiek ar mani... Redzēju visu kā filmā!"

4

Zeltiņa neslēpa arī apbrīnu par Račko nekautrēšanos atklāti runāt par tik pikantām tēmām, norādot, ka viņa savam vīrietim tik intīmas lietas nevar uzrakstīt pat īsziņās.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

A post shared by AGNESE ZELTINA (@actressagnesezeltina) on

Redaktors iesaka