Svētdienas horoskops: 19. maijs

Melnais stārķis

FOTO: Reuters/ScanPix

Horoskops svētdienai, 19. maijam. 

AUNS Gribēsi uzturēt harmoniskas attiecības ar otro pusīti, būsi gatavs piekāpties, izdabāt partnera vēlmēm. Savā rīcībā būsi ne tikai neatlaidīgs, bet arīdzan kaislīgs, kas būs lieliska kombinācija panākumiem!

VĒRSIS Kāds Vērsis tikai tagad varēs ļauties pelnītais atpūtai. Tu skaidri zināsi, ko gribi un kas ir nepieciešams, lai kāroto īstenotu. Attiecībās ar mājiniekiem būsi iejūtīgs un pretimnākošs, jo īpaši pret atvasītēm.

DVĪŅI Tev piemitīs dzīvesprieks, veselīga humora izjūta, kas tikai veicinās līdzgaitnieku vēlmi būt līdzās, baudīt kopīgu izklaidi. Brīvajiem zīmes pārstāvjiem pastāv lieliskas iepazīšanās iespējas.

VĒZIS Šodienas plāni var tikt pilnībā mainīti, taču tas nenozīmē, ka tiksi apdalīts ar izklaidi. Tieši pretēji, apstākļu sakritības rezultātā, vari nonākt ļoti jautrā, radošā kompānijā, kura spēs uzlabot tavu omu, iedvesmot.

LAUVA Neuztver apkārt notiekošo tik personiski. Centies atslābināties un uzkrāt spēkus jaunai darba nedēļai. Ja rodas laiks un iespējas, droši pievērsies sportiskām aktivitātēm, tas palīdzēs noņemt lieko spriedzi.

JAUNAVA Iespējami negaidīti viesi, kuri sev līdzi atnesīs labu omu, jautrību. Tu gan tā īsti nebūsi noskaņots ballītei, taču apstākļu iespaidā, ļausies plūsmai. Vakarā tevi var pārņemt filozofiskas pārdomas par dzīvi.

SVARI Vēlmes, noskaņojums var izrādīties mainīgs, tāpēc nesteidz pieņemt pirmo izklaides piedāvājumu, kurš nonāk tavā rīcība. Varbūt beigās, nolemsi, ka šobrīd prātīgāk laiku veltīt saimnieciskām lietām.

SKORPIONS Tevi var nomākt iekšējas pretrunas, psiholoģiski pārdzīvojumi. Lai noņemtu lieko spriedzi, būtu vēlams izrunāties ar uzticamu cilvēku, nekautrēties atklāt savu jūtīgo, ievainojamu pusi.

STRĒLNIEKS Var saasināties kāre pēc krāšņākām izjūtām, romantiskajiem piedzīvojumiem. Jo īpaši to var izjust Strēlnieki, kuri bauda brīva cilvēka statusu. Zvaigznes iesaka būt piesardzīgām tēriņos.

MEŽĀZIS Pienākuma apziņa liks vispirms paveikt visus saimnieciskos darbus, pirms pievērsties kam jautrākam, bezrūpīgākam. Saskarsmē ar otro pusīti zvaigznes iesaka būt romantiskākam, emocionāli atraisītākam.

ŪDENSVĪRS Atbilstošs brīdis, lai veltītu laiku sev, savai ārienei. Kādam tas nozīmēs friziera, kosmetologa apmeklējumu, savukārt citam, sporta aktivitātes vai pievēršanos speciālai diētai. Galvenais, nekrīti galējībās!

ZIVIS Gribēsi iet vienā solī ar laiku, būt lietas kursā par notiekošo tehnoloģiskajā pasaulē. Sev vēlamo informāciju smelsies gan no interneta, gan komunikācijas ar līdzīgi domājošajiem.

Uz augšu