Svaress un Kavani ar gūtiem vārtiem palīdz Urugvajai ar uzvaru sākt "Copa America"

Pazīstamie Luiss Svaress un Edinsons Kavani svētdien guva pa vārtiem un palīdzēja Urugvajai gūt uzvaru Brazīlijā notiekošā Dienvidamerikas valstsvienību turnīra "Copa America" pirmajā mačā.

C grupas cīņā Urugvaja ar rezultātu 4:0 (3:0) sagrāva Ekvadoru, kas gan jau no cīņas 24.minūtes spēlēja mazākumā.

Jau pirmajā puslaikā urugvajieši guva trīs vārtus, kad pa reizei izcēlās attiecīgi Nikolass Lodeiro, Kavani un Svaress, kamēr ceturto bumbu Ekvadora otrajā puslaikā iesita savos vārtos.

Spēles gaitu krietni ietekmēja Hosē Kvintero noraidījums 24.minūtē, viņam nospēlējot ar roku. Tobrīd rezultāts vēl bija tikai 1:0 par labu Urugvajai.

"Mums pirmajā puslaikā bija iespējas gūt vārtus, ko arī izmantojām. Tas mums deva kontroli pār spēli," apmierināts bija Kavani.

Tikmēr citā svētdienas mačā Katara savā "Copa America" debijas mačā B grupas ietvaros nospēlēja 2:2 (0:1) ar Paragvaju.

2022.gada Pasaules kausa saimniece Katara šajā cīņa atspēlējās no 0:2 deficīta.

Šajā grupā jau ir aizvadīta viena spēļu kārta, kur pirmajā mačā Kolumbija ar 2:0 pārspēja Argentīnu.

Bez Ziemeļamerikas, Centrālamerikas un Karību zonas (CONCACAF) valstīm turnīrā uzaicinātas piedalīties arī trīs izlases no Āzijas Futbola konfederācijas (AFC).

Turnīrā piedalās 12 komandas, kas sadalīts trīs apakšgrupās. Katras grupas divas labākās un arī divas veiksmīgākās trešo vietu ieguvējas sasniegs ceturtdaļfinālu.

Pirms trim gadiem "Copa America" turnīrā triumfēja Čīle.