Sestdienas horoskops: 13. jūlijs

Kaija

FOTO: Caters News Agency

Horoskops sestdienai, 13. jūlijam. 

AUNS Naudas lietas labāk sekmēsies dienas pirmajā pusē, jo vēlāk kļūsi viegli aizskarams, visu uztversi pārāk saasināti. Attiecības ar mīļoto cilvēku kļūs vētrainas, nevaldāmas, ja neieklausīsies viņa viedoklī.

VĒRSIS Centīsies piedzīvot ko jaunu, nebijušu, paplašināt savu redzesloku. Varbūt apmeklēsiet kādu izstādi, koncertu. Esi piekāpīgāks, kad runa ir par nesaskaņu risināšanu partnerattiecībās.

DVĪŅI Laikam lielākā daļa Dvīņu zīmē dzimušie atcerēsies, ka šodien ir brīvdiena un attiecīgi arī uzvedīsies. Vari apmeklēt kultūras pasākumus vai doties baudīt vasaras priekus uz tuvējo pludmali.

VĒZIS Veiksies visa veida radošās ieceres. Ja nepieciešams, vari pat publiski uzstāties, lasīt lekcijas. Tomēr, ja neesi pārliecināts par savu rīcības pareizību, lūdz padomu pieredzes bagātākām personām.

LAUVA Šodien būsi samērā nepraktisks. Būs grūti kontrolēt zemapziņas dzīlēs notiekošo, viegli pakļausies iegribu kārdinājumam. Varbūt ir vērts vairāk uzmanības veltīt laulības dzīvei, tās pilnveidošanai.

JAUNAVA Radošās un mākslinieciski tendētās Jaunavas var pārņemt iedvesma, kas būs stimuls radīt, ko patiesi ģeniālu. Nekautrējies pamēģināt, ko nebijušu, rast jaunas izpausmes savām spējām.

SVARI Līdzcilvēku rūpes, intereses izrādīšana, radīs tevī neapšaubāmi pacilājošas emocijas. Arī mīļotais cilvēks var sagādāt, kādu patīkamu pārsteigumu. Radīsies iespēja padižoties ar paša vai bērnu panākumiem.

SKORPIONS No rīta nebūsi īsti omā, tāpēc atliec darba darīšanas un pavadi šo laiku mājās, vislabāk gultā pie mīļotā sāniem. Pēcpusdienā garastāvoklis uzlabosies, līdz ar ko arī vēlme iziet cilvēkos.

STRĒLNIEKS Mīlas frontē var valdīt zināms sajukums, neskaidrība. Atstāt šīs lietas novārtā nevajadzētu, jo tad sīki pārpratumi var pāraugt nopietnākos konfliktos, kas var beigties pat ar šķiršanos!

MEŽĀZIS Ieteicams pievērsties sportiskām aktivitātēm, kā arī iesaistīt tajās arī ģimeni. Neesi pārāk stingrs pret savām atvasītēm, centies rūpīgāk ieklausīties un labāk izprast viņas. Iespējama ziņa no attālāka radinieka.

ŪDENSVĪRS Tu šodien visu darīsi viegli, nepiespiesti, it kā rotaļājoties. Ja tomēr, kaut kas neizdodas, nevajadzētu to pārāk ņemt pie sirds, tātad vēl nav pienācis īstais laiks! Pievakarē labāk pavadi laiku mājās.

ZIVIS Tevi neapšaubāmi priecēs tas, ka ir brīvdiena, nekur nav jāsteidzas. Diez vai šodien pasāksi kaut ko aktīvu, ja nu vienīgi tā būtu mājas uzkopšana. Patiks dzirdēt uzslavas vai pats tās izteiksi citiem.

Uz augšu