Pirmdienas horoskops: 22. jūlijs

Putni virs Daugavas. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Evija Trifanova/LETA

Horoskops pirmdienai, 22. jūlijam.

AUNS Diena sola vairākus pārsteigumus, negaidītus notikumu pavērsienus. Nav izslēgts, radīsies vēlme izmēģināt savus spēkus līdz šim neapgūtā lauciņā. Pēcpusdienā var aktualizēties finanšu jautājumi.

VĒRSIS Mainīgais noskaņojums var nedaudz bremzēt dienas panākumus. Lai mazinātu iekšējo spriedzi, centies pievērsties nelielām fiziskām aktivitātēm, doties tuvā pastaigā. Dienas izskaņu pavadi kopā ar mīļoto.

DVĪŅI Tev padosies praktiskas, saimnieciskas lietas, radīsies iespēja gūt materiālus panākumus. Kādam var nākties pieņemt izšķirošus lēmumus. Rodoties šaubām, droši lūdz padomu kolēģiem.

VĒZIS Centies aktīvāk sadarboties ar kolēģiem, draugiem, radiem, jo jūs lieliski spēsiet papildināt viens otru. Veiksies mīlas dzīvē, varbūt tava otrā pusīte būs sagādājusi kādu patīkamu pārsteigumu.

LAUVA Interesēsies par profesionālajā jomā notiekošo, gūsi samērā pārsteidzošas atziņas. Ja nepieciešams, vari doties uz valsts iestādēm, risināt juridiska rakstura jautājumus, mantojumu lietas.

JAUNAVA Vairāk ieklausies savā sirdsbalsī un necenties it visā meklēt dziļu loģiku. Zvaigznes iesaka parūpēties par to, lai saskarsmē ar mājiniekiem valdītu izteiktāka harmonija, abpusēja sapratne.

SVARI Ja tev paredzamas kādas pārrunas, laikus tām sagatavojies, neatstāj neko uz pēdējo brīdi! Šodien ieguvēji būs tie, kuri paļausies uz labām, pārbaudītām vērtībām, atturēsies no liekiem eksperimentiem.

SKORPIONS Svarīgi pildīt līdzgaitniekiem dotos solījumus un būt lietišķākam pārrunās ar augstākstāvošajiem. Ja tev kārtojamas juridiskas nianses, tām labāk pievērsties pēcpusdienā.

STRĒLNIEKS Attiecībā pret apkārtējiem būsi patiesi godprātīgs un atvērts. Šis ir piemērots brīdis, lai veltītu laiku jaunu lietišķo kontaktu dibināšanai. Kādam Strēlniekam var saasināties hroniskas kaites.

MEŽĀZIS Ar nepacietību gaidīsi kādas ziņas no ārzemēm. Saskarsmē ar kolēģiem šodien var uzpeldēt nelieli strīdi, kuriem par iemeslu var kalpot tava spītība un pārlieku principiālā nostāja.

ŪDENSVĪRS Augstākstāvošie tev uzticēsies manāmi vairāk nekā jebkuram citam no kolēģiem. Lieki piebilst, ka apkārtējie nebūs mierā ar šādu notikumu pavērsienu, tādēļ vari gaidīt skauģu reakciju.

ZIVIS Izdabājot savām iegribām vai atvasīšu kaprīzēm, pastāv risks iztērēt jūtamu daļu savu ietaupījumu. Šobrīd vēlamāk atturēties no lielākiem pirkumiem, vairāk laika veltīt tiešajiem pienākumiem.

Uz augšu