Liepājā aizturēta personu grupa par nelikumīgu alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu uzglabāšanu un pārvietošanu

Valsts policija. Ilustratīvs attēls

FOTO: Valsts policija/FLICKR

Valsts policija (VP) Liepājā aizturējusi personu grupu un no nelegālās aprites izņēmusi 29 000 cigarešu un 816 litrus nelegālā alkohola, informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Pagājušajā nedēļā VP Kurzemes reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas biroja Organizētās noziedzības un noziegumu ekonomikas jomā apkarošanas nodaļas darbinieki uz aizdomu pamata par nelikumīgu alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu uzglabāšanu un pārvietošanu personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās, aizturēja divus vīriešus un vienu sievieti.

Likumsargi veica kratīšanu vairākos īpašumos Liepājā - garāžās, automašīnās un dzīvokļos, no nelegālās aprites izņemot 28 980 cigaretes jeb 1449 cigarešu paciņas bez Latvijas akcīzes markām un 816 litru etilspirta ar izopropilspirta piemaisījumu.

Tāpat tika izņemti divi transportlīdzekļi, kuri tika izmantoti likumpārkāpumu veikšanai. Viens no aizturētajiem vīriešiem iepriekš ir nonācis policijas redzeslokā par akcīzes preču aprites notikumu pārkāpumu.

VP ir uzsākts kriminālprocess par alkoholisko dzērienu un tabakas izstrādājumu nelikumīgu uzglabāšana, pārvietošana, ja tas izdarīts personu grupā pēc iepriekšējas vienošanās. Kriminālprocesā turpinās pirmstiesas izmeklēšana.

Uz augšu