Svētdienas horoskops: 22. septembris

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Horoskops svētdienai, 22. septembrim.

AUNS Piepeši tevi var pārņemt vēlme mainīt ierasto vidi. Kāds Auns metīs aci uz jaunu mājokļa interjeru, savukārt kāds tieksies pēc jauniem zināšanu apvāršņiem. Zvaigznes silti iesaka, sekot šim impulsam!

VĒRSIS Ja vēlies veikt lielākus pirkumus, zvaigznes iesaka vispirms pārrunāt to ar otro pusīti. Šoreiz tavs praktiskums var pievilt, savukārt, laulātais, kā reizi var palīdzēt rast pareizo cenas un kvalitātes attiecību!

DVĪŅI Tu labprāt dotos izbraucienā, taču mīļotais cilvēks vēlēsies laiku pavadīt mājīgā atmosfērā. Lai neiedragātu attiecības, esi pielaidīgāks pret partnera vēlmēm un labāk velti laiku romantiskai divvientulībai.

VĒZIS Intuīcija un radošās spējas pacelsies līdz šim nebijušos augstumos. Jautājums tikai, vai pratīsi šo mirkli attiecīgi izmantot? Mākslas, radošās pasaules pārstāvjus, protams, nebūs jāmāca, kas jādara!

LAUVA Ja ļaujies trakulīgai izklaidei, rēķinies, ka tava reputācija var tikt nedaudz iedragāta. Šodien izteiktie apgalvojumi tiks pastiprinātāki vērtēti no sabiedrības puses, līdz ar ko, no kritikas tev būs grūti izvairīties.

JAUNAVA Rodoties vēlmei, droši vari aicināt pie sevis ciemiņus, pats doties viesoties. Pilnīgi iespējams, situācija ļaus apliecināt tavas kulināra dotības. Attiecībās ar otro pusīti viegli radīsi kopīgu valodu.

SVARI Dzēlīgās piezīmes, no kāda tuvinieka puses, var jūtami aizskart tevi. Taču sākotnēji nevēlēsies par to runāt. Laika gaitā iekšējā neapmierinātība, gan var ņemt virsroku un tad neliels strīds garantēts.

SKORPIONS Nesēdi mājās vienatnē, tā ātri vien ciemos sagaidīsi grūtsirdību, nomāktību. Labāk klausi draugu ieteikumiem un doties kopīgi atpūsties. Šodiena ir kā radīta sportiskām aktivitātēm.

STRĒLNIEKS Brīvie Strēlnieka zīmes pārstāvji būs turpat vai neapstādināmi savas otrās pusītes meklējumos. Nav izslēgts, ka laba vieta, lai iepazītos var izrādīties tieši kāds domubiedru saiets.

MEŽĀZIS Ja tevī uzkrājušās negatīvās emocijas, ikdienas pārdzīvojumi, stress, meklē gana veselīgu veidu, kā no tā visa atbrīvoties. Zvaigznes silti iesaka atturēties no grādīgās dziras, jo tā visu var vēl vairāk saasināt.

ŪDENSVĪRS Šīs ir īstais brīdis, lai ļautos savam patiesajam vaļaspriekam. Nav izslēgts, ka to vislabprātāk darīsi savā nodabā, ļaujot pārējiem ģimenes locekļiem atpūsties pēc viņu gaumes.

ZIVIS Aizdomāsies par pagātnes notikumiem, meklēsi tiem dziļāku, filozofiskāku jēgu. Taču šoreiz tavi centieni, saskatīt slēptās likteņa norādes, var būt maldīgi. Labāk baudi dzīvi un aizmirsti par rūpēm!

Uz augšu