Bļugers "Penguins" graujošajā uzvarā izceļas ar rezultatīvu piespēli

Teodors Bļugers
Teodors Bļugers Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas hokejists Teodors Bļugers naktī uz pirmdienu Nacionālās hokeja līgas (NHL) spēlē izcēlās ar rezultatīvu piespēli un palīdzēja savai komandai Pitsburgas "Penguins" izcīnīt pārliecinošu uzvaru pār Vinipegas "Jets" hokejistiem.

"Penguins" izbraukumā ar rezultātu 7:2 (1:1, 3:1, 3:0) uzveica "Jets" spēlētājus

Bļugers laukumā pabija 15 minūtes un 41 sekundi, no tām 3:37 pavadītas mazākumā. Hokejists izdarīja divus metienus pa vārtiem, izcēlās ar rezultatīvu piespēli un spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Uzvarētāju rindās ar diviem vārtu guvumiem izcēlās Astons-Rīzs (2+1), Gentzels (2+0) un Lafertijs (2+0). Vēl vienus vārtus Pitsburgas hokejistu labā guva Simons.

Uzvaru "Sabres" atnesa Markusa Jūhansona precīzais metiens papildlaika otrajā minūtē.

"Penguins" hokejisti sešās spēlēs ir iekrājuši astoņus punktus, kas ļauj ieņemt otro vietu Metropolitenas divīzijā.

Nākošo spēlī Pitsburgas hokejisti aizvadīs naktī uz ceturtdienu, mājas laukumā uzņemot Kolorado "Avalanche" hokejistus.