FOTO: Publicitātes foto

Mērnieks Atis Baumanis no Rīgas zaudējis 21 kilogramu liekā svara un iedvesmojis daudzus cilvēkus, kuri iepriekš nespēja atrast piemērotu metodi, lai atbrīvotos no liekajiem kilogramiem. Lasi interviju ar Ati un uzzini par savu iespēju notievēt īsā laikā!

- Kāda bija Tava iepriekšējā tievēšanas pieredze?

- Izlikos, ka liekais svars mani netraucē. Nedarīju neko, lai to zaudētu, jo biju “ieslīcis” tādā kā apātijā. Neticu nekādām notievēšanas brīnumtabletītēm.

FOTO: Publicitātes foto

- Kāda bija Tava motivācija notievēt tieši tagad?

- Sapratu, ka nepieciešamas pārmaiņas dzīvē. Es jutos un izskatījos slikti, un bija jāatzīst, ka iemesls tam bija liekais svars. Sapratu, ka labi tas nebeigsies, jo liekā svara dēļ kļuvu arvien nomāktāks un nevarīgāks.

- Kā Tu uzzināji par Stokholmas diētu?

- Stokholmas diētas veiksmes stāstus internetā biju manījis jau sen. Jāsaka, labās atsauksmes un cilvēku uzskatāmās “pirms" un "pēc” bildes uzrunāja arī mani, tāpēc šo diētu izlēmu notestēt pats. Arī reģistrēšanās izmaksas nebija necik lielas, tāpēc nospriedu, ka vajag vismaz izmēģināt. Tagad redzams, ka mans lēmums ir vairākkārtīgi atmaksājies.

- Kā Tev veicās ar diētas ievērošanu?

- Pirmkārt, biju ļoti apmierināts, ka manā uztura plānā netika norādīta neviena eksotiska sastāvdaļa. Visu nepieciešamo varēju sagādāt piemājas veikalā. Otrkārt, šī nav tā diēta, kur Tev vienkārši liek ēst dārzeņus un salātlapas. Šeit ir reāli garšīgas receptes un pēc katras ēdienreizes ir nepieciešamā sāta sajūta. Pirmajā nedēļā svars krita teju katru dienu un nedēļas beigās drēbes jau bija kļuvušas vaļīgas. Kopumā līdz šim esmu nometis 21 kilogramu liekā svara. Manas pozitīvās pārmaiņas pamanīja daudzi un man bija viņiem jāatklāj savs noslēpums. Esmu kļuvis par iedvesmas avotu daudziem cilvēkiem ar lieko svaru.

FOTO: Publicitātes foto

- Vai Tu rekomendētu izmēģināt Stokholmas diētu citiem cilvēkiem?

- Viss notiek pa īstam! Ja gribi atgūt formu un vairs nekad nedomāt par lieko svaru, šī metode Tev noteikti jāizmēģina! Sāc ar testa aizpildīšanu Stokholmas diētas mājas lapā, un jau dažu dienu laikā redzēsi - rezultāts būs!

Spied šeit – StockholmDiet.com – un atbrīvojies no liekā svara bez treniņiem un badošanās!

StockholmDiet.com piedāvā – tikai šodien katrs lapas apmeklētājs bez maksas saņems sava testa rezultātus un konsultāciju no notievēšanas speciālista