Pk, 12.08.2022.

"Sauciet ātros, viņam ir pārsista galva!" Jauniešu kautiņš Vecrīgā beidzas ar nopietnām sekām

Apollo.lv
"Sauciet ātros, viņam ir pārsista galva!" Jauniešu kautiņš Vecrīgā beidzas ar nopietnām sekām
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 1
Bruģis. Ilustratīvs attēls.
Bruģis. Ilustratīvs attēls. Foto: Pixabay

Vecrīgā videokamerās piefiksēti vairāki jaunieši, kuri savā starpā uzsākuši kautiņu. Vienam iesaistītajiem jauniešiem incidents beidzies ar nopietnām sekām, vēsta raidījums "Degpunktā". 

Viens no jauniešiem saņēmis pamatīgu triecienu un palicis turpat uz ielas. Ziņa par šo incidentu nodota tuvākajai patruļai. Kamēr pārējie kautiņa dalībnieki turpinājuši iesākto, uz notikuma vietu jau devusies Rīgas pašvaldības policijas ekipāža.

Viens no policistiem devies pa pēdām vienam no kautiņā iesaistītajam, kurš bija uzsācis mukšanu. Tikmēr viņa kolēģis notikuma vietā konstatējis, ka šoreiz tā nav nenozīmīga jauniešu skaidrošanās, jo cietušā puiša stāvoklis bijis acīmredzami bīstams.

Uz notikuma vietu izsaukts Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienests (NMPD).

Kamēr mediķi bija ceļā un policisti centās apturēt asiņošanu, cietušāis bija nedaudz atžirdzis un pat centās piecelties. Tomēr bija skaidrs, ka viņam pēc pieredzētā būs jādodas uz slimnīcu. Pēc neilga laika jauneklis nonācis neatliekamās medicīniskās palīdzības busiņā, bet policisti sākuši caurskatīt videokameru ierakstus.

Ja pārējiem iesaistītajiem viss beidzies ar naudas sodu, tad jaunietim, kurš iesitis cietušajam, draud kriminālatbildība.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu