Mārtiņš Karsums
Mārtiņš Karsums Foto: Edijs Pālens/LETA

Maskavas "Spartak" komandas latviešu uzbrucējs Mārtiņš Karsums svētdien Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē izpildīja spēka paņēmienu pret vienu no Rīgas "Dinamo" uzbrukuma līderiem kanādieti Brendonu Makmilanu, saņemot 5+20 minūšu sodu jeb noraidījumu līdz spēles beigām.

Rīgas "Dinamo" svētdien izbraukumā ar rezultātu 2:3 (0:2, 0:1, 2:0) piekāpās latviešu uzbrucēju Karsuma un Kaspara Daugaviņa pārstāvētajai Maskavas "Spartak" komandai, kuru vada treneri Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš.

Spēles 9. minūtē Karsums pārkāpa noteikumus pret Makmilanu, kurš šosezon ir viens no rezultatīvākajiem spēlētājiem Rīgas "Dinamo" sastāvā ar 5 gūtiem vārtiem un 10 rezultatīvām piespēlēm.

Karsums, kurš šosezon ar 9 vārtiem un 3 rezultatīvām piespēlēm ir viens no "Spartak" rezultatīvākajiem spēlētājiem, saņēma 5+20 minūšu sodu jeb noraidījumu līdz pat spēles beigām.

Makmilans atgriezās laukumā 2. periodā, taču nospēlēja tikai 51 sekundi. Savukārt 3. periodā kanādiešu uzbrucējs laukumā vairs neatgriezās.