NBA aizvadītajā naktī: Adetokunpo "Bucks" sagrauj "Knicks" un izcīna jau 12. uzvaru pēc kārtas

Džuliuss Rendls pret Janni Adetokunpo
Džuliuss Rendls pret Janni Adetokunpo Foto: EPA/Scanpix

Jannis Adetokunbo pirmdien guva 29 punktus Milvoki "Bucks" 12.uzvarā pēc kārtas Nacionālajā basketbola asociācijā, ar 132:88 sagraujot bezpalīdzīgo Ņujorkas "Knicks".

"Bucks" nežēlastībā šoreiz krīt Ņujorkas "Knicks"

Līgas līderi neizrādīja nekādu žēlsirdību Austrumu divīzijas vājākajai komandai, kura divus no saviem četriem panākumiem šosezon izcīnījusi pret Kristapa Porziņģa pārstāvēto Dalasas "Mavericks". Jau pirmajā ceturtdaļā ņujorkieši tika nolikti pie vietas, ne mirkli šajā mačā neļaujot šaubīties par uzvarētāju - 132:88 (33:15, 39:30, 28:17, 32:26).

Adetokunbo laukumā bija vien 21 minūti, kurās kļuva par rezultatīvāko vīru laukumā (29 punkti) un izcīnīja 15 atlēkušās bumbas. Kriss Midltons uzvarā pievienoja 16 punktus, bet Dīdžejs Vilsons guva 19 punktus, nākot laukumā uz maiņu. Seši Milvoki basketbolisti spēli pabeidza ar punktu skaitu, kas rakstāms ar diviem cipariem, tai skaitā Jaņņa vecākais brālis Tanasis, kurš 12 minūtēs sakrāja desmit punktus.

"Bucks" Austrumu konferences pirmajā vietā turnīra tabulā uzlaboja bilanci līdz 18-3, kamēr "Knicks" ieņem pretējo pozīciju ar četriem panākumiem 21 mačā. Milvoki klubs Austrumos par divu uzvaru tiesu apsteidz Toronto "Raptors" (15-4) un par triju - Maiami "Heat" un Bostonas "Celtics" (14-5).

Savā laukumā nepārspēta joprojām ir 76ers

Par vienu no četrām vienībām, kas šogad vēl nav zaudējusi savā laukumā, palika Filadelfijas "76ers", kuri visvairāk ieguvuši no spēlēšanas mājās, pirmdien savā arēnā svinot jau desmito uzvaru. Viņi ar 103:94 (31:23, 29:19, 25:24, 18:28) pieveica Jūtas "Jazz".

Tobiass Heriss bija rezultatīvākais mājinieku rindās ar 26 punktiem, bet Žoels Embīds pievienoja "double-double" - 16 punktus un 11 atlēkušās bumbas.

Pēc trijām ceturtdaļām iekrāto 19 punktu pārsvaru gan viesiem izdevās samazināt līdz septiņiem minūti pirms mača beigām, taču uzvaru apdraudēt Jūtas basketbolisti nespēja, filadelfiešiem svinot uzvaru un iekārtojoties piektajā vietā Austrumos ar bilanci 15-6.

Bezcerīgu zaudējumu piedzīvo bijusī čempione "Warriors"

Kārtējo zaudējumu cieta Goldensteitas "Warriors", kuru Atlantā ar 104:79 (20:23, 29:17, 27:13, 28:26) pārspēja "Hawks".

Uzvarētāju rindās Trē Jangam 24 punkti, Deandrē Hanteram 18, bet viesiem ar 24 punktiem, deviņām atlēkušajām bumbām un sešām rezultatīvām piespēlēm rezultatīvākais bija Ēriks Paskāls. Pēdējo piecu gadu NBA finālistiem tas bija 18.zaudējums 22 spēlēs, un saglabāts līgas vājākās komandas nosaukums.

Balansēts uzbrukums palīdz "Suns" pārspēt "Hornets" basketbolistus

FĪniksas "Suns" ar rezultātu 109:104 (28:21, 31:18, 21:34, 31:29) pieveica Šarlotes "Hornets". Uzvarētāju rindās pieci spēlētāji guva 12 un vairāk punktus. 23 punktus Fīniksas labā guva Kelijs Ūbre juniors un Devins Bukers, savukārt saspēles vadītājs Rikijs Rubio pievienoja deviņus punktus un 13 piespēles.

Zaudētājiem ar double-double izcēlās Devonte Greiems - 15 punkti un 13 rezultatīvas piespēles.

Arī "Pacers" izmanto komandas darbu, lai uzvarētu "Grizzlies"

"Pacers" ar rezultātu 117:104 (24:19, 33:28, 28:26, 32:31) uzvarēja Memfisas "Grizzlies". Indianas klubā veseli septiņi spēlētāji izcēlās ar 11 un vairāk punktiem. Tiesa, neviens no "Pacers" spēlētājiem arī nepārsniedza 20 punktu robežu. Rezultatīvākais "Pacers" rindās ar 19 punktiem un deviņām rezultatīvām piespēlēm bija vasaras jaunieguvums Malkoms Brogdons.

"Grizzlies" sastāvā 31 punkts otrgadniekam Džerenam Džeksonam junioram.

Lavīna 28 punkti atnes "Bulls" uzvaru pār "Kings"

Visbeidzot, "Bulls" basketbolisti ar rezultātu 113:106 (22:23, 33:21, 29:30, 29:32) uzveica Sakramento "Kings". Buļļu rindās ar 28 punktiem atzīmējās Zaks Lavīns, bet soms Lauri Markanens pievienoja 20 punktus un septiņas bumbas zem groziem.

Zaudētāju rindaš rezultatīvākais ar 26 punktiem bija snaiperis Badijs Hīlds.