Punnenovs ielaiž piecus vārtus "Tigers" zaudējumā

Ivars Punnenovs
Ivars Punnenovs Foto: Ieva Makare/LETA

Latvijas hokeja izlases vārtsargs Ivars Punnenovs otrdien Šveices augstākās līgas (NLA) spēlē ielaida piecus vārtus, bet viņa un Toma Andersona pārstāvētā Langnau "Tigers" piedzīvoja zaudējumu.

"Tigers" viesos ar 3:5 (1:1, 1:2, 1:2) piekāpās "Davos", kuru pērn vadīja Harijs Vītoliņš.

Punnenovs vārtos aizvadīja visu spēli un kopumā atvairīja 19 no 24 metieniem (79,17%). Latvietis šosezon piecus vārtus iepriekš bija ielaidis tikai vienu reizi, kas notika oktobra vidū.

Zaudētāju rindās laukumā devās arī Andersons, kurš sešās minūtēs un 35 sekundēs izdarīja vienu metienu pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un spēli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu. Uzbrucējs šosezon 21 spēlē izcēlies tikai ar vienu vārtu guvumu.

"Davos" komandā ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli izcēlās ar Matiass Tedenbijs, bet vēl ar diviem rezultativitātes punktiem izcēlās Enzo Korvi (1+1), Otso Rantakari (0+2) un Luka Hišers (0+2). Tikmēr "Tigers" komandā divas rezultatīvas piespēles atdeva Andrea Glausers.

"Tigers" pēdējās desmit cīņās uzvaras izcīnīja piecreiz, bet "Davos" šādā pašā posmā kapitulējusi vien divreiz.

Latviešu pārstāvētā komanda ar 33 punktiem 24 spēlēs NLA čempionātā ieņem septīto vietu.