Sestdienas horoskops: 25. janvāris

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Horoskops sestdienai, 25. janvārim.

AUNS Vairums Aunu droši vien nesēdēs mājās, bet dosies izbraukumā pie dabas vai apmeklēs kādu kultūras pasākumu. Vakarpusē nāksies pievērsties atvasīšu audzināšanas pasākumiem.

VĒRSIS Tava sejas izteiksme liecinās, ka neesi īpaši iepriecināts ar apkārtējo situāciju. Taču arī darīt kaut ko lietas labā nebūs īpašas kāres. Iespējams, tiksi uzaicināts ciemos pie drauga vai tuvinieka.

DVĪŅI Gribēsi pazīmēties un izcelt savu praktiskumu, saimnieciskumu. Laba diena, lai uzkoptu, sakārtotu mitekli. Nelabvēlīgs laiks tāliem ceļojumiem, bet droši vari atļauties pārskriet pār ielu ciemos pie drauga.

VĒZIS Šodien Vēzi varēs dēvēt par sabiedrības dvēseli. Labā humora un atmosfēras izjūta var palīdzēt tik pie jauniem paziņām iekarot pretējā dzimuma simpātijas. Vakaru pavadīsi romantiski intīmā gaisotnē.

LAUVA Tev būtu nedaudz jāsavalda savs temperaments, citādi tas var negatīvi ietekmēt attiecības gan ģimenē, gan esot draugu lokā. Vari apmeklēt skaistumkopšanas salonu, SPA procedūras.

JAUNAVA Būsi aizņemts ar atvasīšu pāraudzināšanu. Centieni disciplinēt, pieradināt bērnus pie kārtības mīlestības var dot rezultātus, taču ar nosacījumu, ka nekļūsi pārāk uzstājīgs vai bargs!

SVARI Būsi emocionāls, jūtās nenoturīgs. Iespējams, laimīga atgadījuma rezultātā uzlabosi savu materiālo stāvokli. Reāli tas varētu izpausties jauna, interesanta darba piedāvājuma veidā.

SKORPIONS Dod atslodzi saviem nerviem un centies pavadīt laiku mierā un klusumā. Attiecībās ar ģimenes locekļiem izvairies no neapdomīgiem izteikumiem un pārsteidzīgiem secinājumiem.

STRĒLNIEKS Vēlmes būs daudzas un dažādas. Zvaigznes vislabāk iesaka atpūsties draugu lokā. Daži Strēlnieki vēlēsies iegādāties jaunu apģērbu. No krāsām vislabāk varētu derēt zila, violeta vai klasiski melnā.

MEŽĀZIS Tu šobrīd aktīvi diskutēsi par filozofiskiem vai politiskiem jautājumiem, taču saruna ātri var pāraugt strīdā. Varbūt, pirms sāc iztirzāt sev vēlamo tematu, padomā, vai spēsi laikā apstāties.

ŪDENSVĪRS Būsi kārs uz dzīves baudīšanu, savukārt praktiskos mājas darbus atliksi uz vēlāku laiku. Vēlams savas aktivitātes saskaņot ar mīļotā cilvēka vēlmēm. Šodien vajadzētu izvairīties no ekstrēmām izklaidēm.

ZIVIS Diemžēl var pasliktināties attiecības ar mīļoto cilvēku. Nekrīti laulātajam uz nerviem ar saviem pārmetumiem. Šoreiz pareizākā taktika būs neuzbāzīga saruna, diplomātiska norāde uz esošo problēmu.

Uz augšu