Virtuves priekšmeti, kurus vairums izmanto nepareizi

Ilustratīvs attēls.

FOTO: unsplash.com

Mēs ikdienā izmantojam desmitiem dažādu sadzīves priekšmetu - dažkārt tie ir kļuvuši tik ierasti, ka mēs pat nepamanām, ka varētu optimizēt savu darbu un darboties efektīvāk, vēsta portāls "Rambler".

Ķiploku spiede

Viena no nepatīkamākajām lietām ķiploku pagatavošanā ir to attīrīšana no mizas - tā parasti cieši pieguļ pie dārzeņa, un nākas talkā ņemt zobu bakstāmo. Tam ir labs risinājums - netīrīt ķiploka daiviņas nemaz! Var vienkārši nogriezt ķiploka daiviņas cieto galu un ievietot to ķibloku spiedē - tā gan atdalīs mizas, gan sasmalcinās aso un aromātisko dārzeni.

Blenderis

Vai arī Jūs esat cilvēks, kurš vienkārši samet visu blenderī un gaida, kad un vai tas visu samals? Pastāv liela iespēja, ka tas tiek darīts nepareizi - sekojot pāris noteikumiem, iespējams ne tikai iegūt viendabīgas konsistences masu, bet arī paildzināt savas ierīces mūžu. No sākuma blenderī jāliek šķidrie un mīkstie produkti, tad sēklas, zaļumus, augļus un dārzeņus, un tikai pašās beigās jāpievieno ledus vai citas cietākas substances.

Niša zem cepeškrāsns

Vairums mājsaimnieču plauktiņā zem cepeškrāsns glabā pannas vai kādus maz vajadzīgus niekus, vai vienkārši atstāj to tukšu. Patiesībā šī telpa ir domāta, lai tajā glabātu jau pagatavotos ēdienus - cepeškrāsns lietošanas laikā plaukts piepildās ar siltu gaisu, kas neļauj atdzist ēdienam.

Spageti karote

Kādēļ šīs karotes vidū ir caurums? Viss ir ļoti vienkārši - pilna karote norāda uz ieteicamo pastas porciju - aptuveni 80 gramus šī miltu izstrādājuma. Lai arī šis mērs neder visiem makaronu veidiem, garāku pastu vislabāk mērīt tieši tā.

Caurums griežamajā dēlītī

Visbiežāk atvērumu griežamā dēlīša augšdaļā izmanto tikai lai to pakarinātu, taču šim atvērumam ir vēl kāds vērā ņemams pielietojums - tas domāts tam, lai gatavotājs varētu vienkārši iebērt sagriezto traukā, neriskējot ar "aizbēgušiem" ēdiena gabaliņiem.

Uz augšu