T 25.11.2020.

Sestdienas horoskops: 15. februāris

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Horoskops sestdienai, 15. februārim.

AUNS Šī diena ir kā radīta, lai ballētos, baudītu dzīvi visās tās krāsās. Nav izslēgts, kāds Auna zīmes pārstāvis nolems sākt kopdzīvi vai ļauties ļoti kaislīgiem mīlas piedzīvojumiem.

VĒRSIS Tevi saistīs sabiedriskā dzīve, kultūras jomas norises. Ja esi saistīts ar izklaides biznesu, tad tev šobrīd nāksies rauties melnās miesās. Taču labums tāds, ka situācija ļaus patiesi labi nopelnīt.

DVĪŅI Prātu nodarbinās finansiāla rakstura jautājumi. Nav izslēgts, meklēsi labākus darba piedāvājumus. Attiecībās ar mīļoto vēlēsi ienest ko jaunu un nebijušu. Dienas otrajā pusē esi piesardzīgāks pie stūres!

VĒZIS Ja tevi šodien nomāc emocionālais saspringums, no tā labāk centies tikt vaļā ar fizisku aktivitāšu, sirsnīgas izrunāšanās palīdzību. Pavisam noteikti nevajadzētu lietot grādīgo dzirdu.

LAUVA Spēsi ļoti radoši risināt pavisam ikdienišķas problēmas. Varbūt sajutīsi, ka tevī mājo radošais talants. Saskarsmē ar jaunāko paaudzi var parādīties nelielas nesaskaņas par naudas izlietojumu.

JAUNAVA Dzīve var sagādāt tev patīkamus pārsteigumus. Šis mirklis ir piemērots, lai dotos ciemos pie vecākiem vai uzaicinātu viņus pie sevis. Vakarā meklēsi iespēju radīt romantisku atmosfēru, pabūt kopā ar mīļoto.

SVARI Ja tev šodien ir darba diena, esi savaldīgāks sarunās ar augstākstāvošajiem. Neapdomīga frāze var radīt jūtamus sarežģījumus tavam tālākajam karjeras kāpumam. Vakarā nestaigā apkārt pa tumsu.

SKORPIONS Intuīcija palīdzēs izvairīties gan no nesaskaņām ar mīļoto, gan citām ikdienišķām ķibelēm. Ja vēlies, vari doties uz veikaliem, ieviest pārmaiņas savā garderobē. Dienas izskaņā kļūsi patiesi filozofisks.

STRĒLNIEKS Neskatoties uz brīvdienu, daudz domāsi par darbu. Sevišķi tas būs jūtams to Strēlnieku vidū, kuriem ir savs privātais bizness. Attiecībās ar atvasītēm centies būt atvērtāks, atturēties no aizspriedumiem.

MEŽĀZIS Tu negribot vari nonākt ļoti īpatnēju, savdabīgu personu lokā. Šodien gūtā pieredze var kalpot par iedvesmu savas garīgās pasaules izkopšanai. Tevis un mīļotā cilvēka starpā valdīs saskaņa.

ŪDENSVĪRS Paziņas, draugi var pārsteigt tevi ar uzaicinājumu uz aizraujošu kultūras pasākumu vai izbraukumu pie dabas. Kāds Ūdensvīra zīmes pārstāvis šodien sastaps ļoti simpātisku pretējā dzimuma pārstāvi.

ZIVIS Veiksmīga diena, kurā tev var izdoties nostabilizēt savu materiālo stāvokli. Ir vērts rūpīgāk ieklausīties šodien izskanējušos lietišķajos piedāvājumos, vairāki no tiem var izrādīties patiesi perspektīvi.

Redaktors iesaka