S 24.10.2020.

Pieci Zodiaka pārstāvji, kuri strīdos kļūst par "psihopātiem"

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Unsplash

Strīdi gadās ikvienam, taču lielu daļu tā, kā konflikts atrisinās, noteikti spēlē katra individuālais raksturs. Astrologi apgalvo, ka dažu Zodiaka zīmju pārstāvji saasinātās situācijās vai gandrīz vai "zaudēt prātu", vēsta portāls "Postimees".

Strēlnieks

Šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir apveltīti ar asu prātu un viltīgu raksturu. Kad bviņi sajūt potenciālu apdraudējumu, viņi vienmēr uzbrūk pirmie. Astrologi apgalvo, ka šīs konfrontācijas var būt īpaši nepatīkamas, jo zem šī zvaigznāja dzimušajiem ir vienalga, kas ir viņu priekšā - svešinieks vai mīļotais cilvēks. Viņi ir tik ļoti pārliecināti par savu taisnību, ka pat necenšas savaldīties, neatkarīgi no tā, kas var ciest.

Auns

Šīs ugunīgās zīmes pārstāvji ir gatavi uzliesmot par jebkuru sīkumu. Zem Auna zvaigznāja dzimušie ir gatavi aizstāvēt savu taisnību ne tikai ar vārdie, bet arī visai šausminošiem darbiem.

Skorpions

Šiem neuzticības pilnajiem cilvēkiem ir samērā ass prāts un tikpat asa mēle. Viņi labi apzinās to, ka spēj gluži vienkārši "nolikt uz lāpstiņām" praktiski ikvienu, tādēļ mīl strīdēties tīri sportiskas intereses dēļ. Viņu pretinieki šīs tikšanās parasti atceras vēl ilgu laiku. Pārsvarā - savos murgos.

Jaunava

Lai arī šīs Zodiaka zīmes nosaukums rada asociācijas ar zināmu maigumu, pedantiskās, praktiskās un mierīgās Jaunavas zīmes pārstāvji ir ļoti bīstami konfliktsituācijās. Šie cilvēki vienmēr ir izplānojuši iespējamos strīda iznākumus. Strīdoties ar šīs Zodiaka zīmes pārstāvjiem, jārēķinās, ka uz visiem jautājumiem būs īsas un dzēlīgas atbildes un strīdam vienmēr būs viens uzvarētājs - Jaunava.

Vērsis

Ikdienā šīs Zodiaka zīmes pārstāvji ir ļoti jauki, taču, ja kādam izdodas viņus izvest no pacietības, jāgatavojas patiesi nepatīkamiem mirkļiem. Vērši dusmojas ar neticamu jaudu un niknumā ir gatavi pretiniekam pateikt visu, ko domā, neuztraucoties par sekām. Tiesa, pēc tam viņi jūtas diezgan vainīgi.