Kaislības "Lauku sētā" nerimstas - šovu nākas pamest diviem dalībniekiem

FOTO: publicitātes

Jauna nedēļa TV3 šovā “Lauku Sēta” pārsteidz ar negaidītiem pavērsieniem – šovu pamet divi dalībnieki.

Šonedēļ dalībniekiem tika uzdots pļaut un ravēt, kā arī rīta agrumā bija jādodas lasīt un jāpagatavo vietējā delikatese - Ezeres vīngliemeži. Par pļaušanas vadītāju tika iecelta Dace, bet ravēšanu vadīja brālis Armands. Ravēšana sākas raiti, bet meitenes nav apmierinātas, ka puiši uzdrošinās atpūsties un sauļoties, kamēr meitenēs strādā vaiga sviedros. Viens no slinkotājiem ir tētis Armands, kurš iepriekšējās nedēļās pārvērtējis savus spēkus smagajos darbos un sabendējis muguru. Bet citi puiši izmanto izdevību pagulēt un atpūsties kopā ar viņu.

Nedēļas lielākais izaicinājums izrādās vīngliemežu lasīšana un pagatavošana. Agrā rīta agrumā katram dalībniekiem tiek dots uzdevums - salasīt, iztīrīt un pagatavot šo delikatesi pēc labākajām restorānu tradīcijām!

Daudziem šis process šķita šķebinošs, bet dienas beigās saimniece un Jānis Rāzna varēja nogaršot piecus vīngliemežu ēdienus. Saimniece novērtēja ēdienus kā gardus, par labākajiem izvirzot pavāru Jāņa un Normunda gatavoto vīngliemežu zupu. Paši dalībnieki, nogaršojot gliemežus, rīstījās no nepatikas, atzīstot, ka nav raduši pie tik smalkām garšu niansēm!

Ar nedēļas pamatdarbiem - pļaušanu un ravēšanu - dalībniekiem ne pa galam neveicas, jo darbu vadītāji - Dace un brālis Armands nevar savā starpā sadalīt darbus, mēģinot viens otru iegāzt visdažādākajos veidos - Dace nepastāsta Armandam, kuras dārza daļas ir jāravē, bet Armands pārmet Dacei, ka viņa uztraucas tikai par savu pļaušanu. Turklāt tēta Armanda veselības stāvoklis neuzlabojas, tādēļ šovu jāpamet vienam no līderiem, par ko daži, protams, vien priecājas.

Arī nedēļas noslēgumā kašķi nekļuva klusāki un strīdam uguni pielēja arī Ingus, kurš atteicās klausīt Daces norādījumiem. Dace lika Ingum iztīrīt komposta kaudzi, kur cita starpā tiek izliets arī dalībnieku naktspodiņu saturs. Ingus, uztverot to kā lielu pazemojumu un trīsstāvīgiem vārdiem skanot, mēģināja atrisināt attiecības ar Daci. Ingus izrādījās daiļrunīgāks savos apvainojumos, tādēļ Dace jau sāka kravāt mantas, lai dotos prom no Lauku sētas, tomēr šova vadītājs Jānis Rāzna spēja abus samierināt, jo zaudēt vēl vienu dalībnieku būtu pārāk riskanti.

Nedēļas noslēgumā saimniece novērtēja, ka nedēļas galvenie darbi - pļaušana un ravēšana - ir pabeigti vien par 60%. Par čaklāko nosauc latgaļu mēlē runājošo Līgu, bet sliņķa negodu izpelnās ravēšanas vadītājs Armands. Dalībnieku balsojumā uz sliņķu/izbalsoto sola blakus brālim Armandam tika sēdināts Ingus. Abi puiši cīnījās Jāņa uzdevumā, šoreiz - turēt izstieptās rokās spaini ar zemi un ziediem. Ingus zaudē un pamet spēli. Bet dalībniekus izbalsošanas noslēgumā gaidīja pārsteigums. Tā kā tētis Armands ir pametis šovu veselības problēmu dēļ, šovā viņa vietu ieņem iepriekšējais pirms viņa izbalsotais dalībnieks, un tā ir - Eglīte! Par šādu pavērsienu priecīgs nebija neviens...

Kā dalībnieki sadzīvos ar skandalozās Līgas atgriešanos? Skaties jau nākamceturtdien kanālā TV3 plkst. 21.55!