Āzijā iestrēgusī blogere Alise Mičule vēl uz mēnesi paliks Taizemē

Pašmāju jūtūbere, influencere, ceļotāja un vegāne Alise Mičule ārkārtas situāciju izlēma aizvadīt Taizemē, nevis censties nokļūt atpakaļ Latvijā. Arī tagad, pēc ārkārtas situācijas pagarināšanas, viņa izlēmusi dzimtenē vēl neatgriezties. 

Lai gan draugi, ar ko viņa bijusi Taizemē, atgriezušies Latvijā, blogere ar savu vīru tomēr izlēmusi vēl mēnesi pavadīt Āzijā.

Abiem gan radušies sarežģījumi ar vīzas pagarināšanas, taču beigās viss beidzies pozitīvi, jo Taizemes valdība izlēmusi visiem ceļotājiem automātiski par mēnesi pagarināt atļauju uzturēties valstī. 

"Labrīt! Šorīt pamodāmies ar labām ziņām. Mums nevajag vīzas taisīt, kas ir superīgi! Mums bija sajūta, ka nevajag to darīt, un mēs klausījām savai sajūtai un tāpēc mēs nemēģinājām uztaisīt vīzu. [..] Tika oficiāli paziņots, ka nevajag vispār taisīt vīzas, ka viņa oficiāli tiek pagarināta līdz 30. aprīlim, un tad, ja šī ārkārtas situācija turpināsies, tad viņi vēl pagarinās līdz 30. maijam. Mums tas ir ļoti labi, jo mēs ietaupām 110 eiro," video bilda Mičule. 

Atgādinām, ka pēc ārkārtas situācijas izsludināšanas Mičule sociālajos tīklos paziņoja, ka viņas plānotie lidojumi no Bali ir atcelti, tādēļ viņa dosies ārkārtas situācijas mēnesi pavadīt Taizemē. 

"Mēs par to īsti nesatraucamies. Mums lidojumu atcēla jau pirms divām dienām. Mums bija lidojums no Bali uz Vāciju car Singapūru. Gan Singapūra, gan Vācija ir to valstu sarakstā, kur totāli neiesaka braukt, tādēļ viņi mums atcēla lidojumus, bet mums atgriezīs naudu, kas ir forši. Un tad sakarā ar to, ka slēgs tās robežas, mēs bijām izlēmuši, ka nelidosim atpakaļ uz Latviju un paliksim vismaz mēnesi Taizemē," pastāstīja blogere.

Uz augšu