Video ⟩ Mēģinot aizturēt dzērājšoferi Ķekavā, policistiem nākas pielietot elektrošoka pistoles

Policija

FOTO: Ieva Leiniša/LETA

Aizturot kādu dzērājšoferi Ķekavas pievārtē, policistiem nācies likt lietā elektrošoka pistoles un izplūkties ar apreibušā vīrieša aizstāvjiem, vēsta raidījums "Degpunktā".

Darba dienas pusdienlaikā kāds Ķekavas iedzīvotājs lūdzis policijas palīdzību, jo viņu un viņa ģimeni uz ielas gandrīz notriecis kāds pelēka “Volkswagen” busiņa vadītājs. Tāpat, zvanītājs izteicis aizdomas, ka šis šoferis pie stūres varētu būt sēdies reibumā.

Reģionālās pašvaldības priekšnieks Māris Bomiņš atklāja, ka cietušais sniedza arī pazīmes, pēc kurām vainīgo šoferi varēja atrast. "Policijas darbinieki devās uz notikuma vietu un meklēja vainīgo busiņu. Tāpat policisti ātri vien sapratuši, ka vainīgais ir jau iepriekš nonācis policijas redzeslokā."

Vadītājs gan bija paspējis nogriezties nomaļākā vietā, tomēr policisti viņa auto atrada. Mirklī, kad policisti devušies pie auto, atklājies, ka šoferis un viņa līdzbraucējs jau paspējis pamest spēkratu, taču bija skaidrs, ka abi nevarētu būt tikuši pārāk tālu.

Tādēļ inspektori devušies pa pēdām aizbēgušajiem un jau pavisam drīz sastapušies ar vienu no busiņā redzētajiem. Policisti drīz sapratuši, ka turpat ir arī otrs personāžs, kurš pretojās kārtībsargiem un viņam "talkā" nāca arī radinieks.

Protams, ka policistiem ņemot talkā elektrošoka pistoles ātri vien izdevās karstgalvjus "atvēsināt" un drīz vien, abi saslēgti rokudzelžos. Jāteic, ka notikušais gan nebūt nav nomierinājis prāvo un ārkārtīgi kaismīgo dzērājšofera aizstāvju pulku un kārtības sargiem nācies uzklausīt ne mazums apvainojumu un lamu.

Nedaudz vēlāk, notikuma vietā ieradušies ceļu policisti un pārkāpējs nodots viņu rokās. Kā izrādās, busiņa šoferis pa Ķekavas ielām bija vizinājies būdams, gandrīz divu promiļu reibumā.

Video: "Degpunktā" sižets

Aktuālākās ziņas