Ļaudis aicināti pieteikties jaunam ekstrēmo pārvērtību šovam, kurā tiks veiktas plastiskās operācijas

FOTO: Publicitātes foto

Jau rudenī kanālā TV3 pie skatītājiem nonāks vērienīgākais ekstrēmo pārvērtību šovs Latvijā – “Operācija: Jauna Dzīve”, kur sešām drosmīgām personībām tiks īstenotas pārvērtības, pilnībā uzlabojot dalībnieku ārēju izskatu, lai sāktu jaunu dzīvi!

Iedomājies – Tev ir iespēja mainīt jebko savā izskatā, nemaksājot par to ne centa! Vai Tu uzdrīkstētos teikt “Jā” un piedzīvot vērienīgas pārvērtības? Kanāls TV3 piedāvā šādu iespēju tieši Tev, jo iespējams ir viss!

Latvijā atzīti un profesionāli estētiskās medicīnas speciālisti no Dr. med. Eduarda Jurševiča Estētiskās medicīnas klīnikas “Lipex” un Dr. Raivja Sietnieka zobārstniecības privātprakses “Confidental” ir apvienojušies, lai dāvātu Tev nevainojamu augumu un žilbinošu smaidu! Raidījumā aicinām piedalīties gan sievietes, gan vīriešus, kuriem tiks pilnībā uzlabots ārējais izskats, veicot visas nepieciešamās plastiskās operācijas, kā arī sniedzot zobārstniecības pakalpojumus (sākot no implantoloģijas, protezēšanas līdz pat pilnīgai jauna smaida iegūšanai). Pārvērtības veiks plastiskās ķirurģijas speciālisti – Eduards Jurševičs, Vadims Kļimecs, Tatjana Bogdanova un zobārstniecības eksperts Raivis Sietnieks.

Raidījuma producente un režisore Aija Strazdiņa aicina interesentus nekavēties ar izvēli un pieteikties dalībai raidījumā.

“Fiziskās nepilnības, kuras paši sevī saskatām vai uz kurām kāds mums ir norādījis, rada mazvērtības kompleksus un mazina ticību saviem spēkiem. Gan psihologi, gan mediķi, kas neaprobežojas ar enciklopēdiskām zināšanām vien, uzsver, ka liela daļa

psiholoģisku un fizoloģisku problēmu rodas no nepārliecinošas atbildes, ko sniedzam paši sev uz jautājumu "Vai mani mīl? Vai esmu mīlestības cienīgs?"

Tāpēc iespēja koriģēt fiziskās nepilnības ne tikai garantē, ka jau pavisam drīz, kad lūkosieties spogulī, jums pretī vērsies cilvēks, kādu sen tur esat vēlējušies ieraudzīt – tas ir arī fantastisks pozitīvās enerģijas, motivācijas un veiksmes lādiņš jūsu sapņu piepildījumam un jaunas dzīves sākumam!” aicina Strazdiņa.

Lai pretendētu uz dalību šovā, aizpildi anketu šeit no 8. līdz 21. jūnijam! Atceries pievienot foto un/vai video!

No 15. jūnija līdz 21. jūnijam visi pieteikuma dalībnieki piedalīsies balsojumā, kas dos iespēju tiem desmit dalībniekiem, kuri saņems vislielāko balsu skaitu, uzreiz nokļūt atlasē, bet pirmajiem trim būt to 18 dalībnieku vidū, kas cīnīsies par iespēju veikt plastiskās operācijas un, iespējams, mainīt savu dzīvi.

Uz augšu