Video ⟩ "Nebija novilkti nekādi norobežojumi." Āgenskalnā bedrē iebraukusī šofere stāsta par notikušo (7)

Apollo.lv
CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Foto: скриншот/twitter.com/gi_ginc

Ceturtdien, 2. jūlijā, daudziem Daugavas kreisā krasta iedzīvotājiem Rīgā un pierīgā mājās nebija ūdens, jo uzņēmums "Rīgas ūdens" veica plašus remontdarbus. Kamēr liela daļa vietējo pauda neapmierinātību ar šādu situāciju, vienai sievietei Āgenskalnā patiešām bija par ko pasūdzēties - auto iegāzās remontstrādnieku izraktā bedrē, vēsta raidījums "Degpunktā".

Anželika vakar vakarā īsi pirms saulrieta brauca uz savām mājām Āgenskalnā. Šofere virzījās pa Augļu ielu augšup pa kalniņu Smiļģa ielas virzienā.

Krustojumā viņa piebremzēja, jo to liek zīme dodiet ceļu. Sejā spoži spīdēja saule, bet mašīnas no sāniem nenāca. Šķērsojot Smiļģa ielu Anželikas automašīna "Citroen" iegāzās milzu bedrē, ko bija nesen izrakuši Rīgas ūdens apakšuzņēmēji.

"Saule spīdēja acīs, es neredzēju pilnīgi neko, vispār nebija redzams, ka tur ir bedre. Nebija nekādu norobežojumu, nekas nebija novilkts. Norobežojumus viņi novilka tikai tagad, kad es jau iebraucu, bet līdz tam viss bija vaļā – brauc un viss," stāsta negadījumā cietusī.

Anželika piebilst, ka vienīgais, ko varējusi saskatīt ir zīme "Braukt aizliegts", bet pirmkārt, tā uzstādīta aiz bedres, otrkārt, tā sauktā baranka neattiecas uz automobiļiem, kuru īpašnieks dzīvo vai strādā šajā zonā.

Par laimi ātrums nebija liels. Sieviete un viņas divi pasažieri necieta. Tomēr automašīnai ir bojājumi un Anželika paļaujas, ka "Rīgas ūdens" to kompensēs. Uzņēmums gan šobrīd nesteidz uzņemties atbildību, norādot, ka darbi veikti pēc visiem standartiem.

"No mūsu puses, plānojot remontdarbus, bedre bija krustojumā un atbilda visām satiksmes shēmām, bija norobežota. Kāpēc cilvēkam jābrauc tieši bedrē? Grūti pateikt. Mums nav iemesla neticēt, ka norobežojumu nebija. Tāpat mums ir pierādījumi, ka viss bija norobežots," sacīja "Rīgas ūdens" pārstāvis Sandris Vanzovičs.

Šī lieta tagad nonāks uz policijas izmeklētāju galda un noteikti kas sakāms būs arī Anželikas automašīnas apdrošinātājiem.

Video: "Degpunktā" sižets

Komentāri (7)CopyTelegram Draugiem X Whatsapp
Aktuālākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu