VIDEO ⟩ "Esmu sajūsmā, ka varu apgaismot cilvēkus!" Interneta sensācija - neredzīga sieviete, kura iededz sveci

Lūsija Edvardsa ar suni.

FOTO: Facebook/Lucy Edwards

Bieži vien ikdienas steigā sanāk aizmirst to, ka dalām savu dzīves telpu ar cilvēkiem, kuru dzīves gājums ir ļoti atšķirīgs. 24 gadus vecā Lūsija Edvardsa ir pilnībā neredzīga un mēneša laikā kļuvusi par lietotnes "TikTok" sensāciju – aptuveni 7 miljonus skatījumu ieguvis video, kurā Edvardsa demonstrē, kā iededz sveci, vēsta raidsabiedrība "BBC". 

Edvardsa 11 gadu vecumā ģenētiskas slimības dēļ zaudējusi spēju redzēt ar savu labo aci. 17 gadu vecumā sieviete jau bija pilnībā zaudējusi redzi. Sieviete atklāj, ka bieži vien saņem jautājumus par dzīvi bez redzes un priecājās, ja var apgaismot cilvēkus par viņiem nepierastiem skatupunktiem.

"Daudzi man ir jautājuši, kā es spēju aiziet uz tualeti, vai arī - kā zinu, kurā istabā atrodos," stāsta Lūsija.

Edvardsa min, ka ir izglītot sabiedrību par savām ikdienas aktivitātēm un ir gatava atbildēt uz visiem jautājumiem. "Mani priecē, ka cilvēki uzdot jautājumus un nokļūst pie atklāsmes, ka esmu spējīga rīkoties pati," teikusi sieviete.

Lietotnes "TikTok" lietotāji esot bijuši ļoti pārsteigti par video, kurā sieviete pati saviem spēkiem aizdegusi sveci.

"Man tā ir ikdiena, taču citi ir patiesi ieinteresēti. Esmu sajūsmā, ka cilvēkiem interesē mana dzīve, un man ir dota iespēja viņiem pastāstīt par to sīkāk," sacījusi Edvardsa.

Seko mums arī Instagram un uzzini visu pirmais!