Smaga avārija Siguldas novadā - sieviete zaudē kontroli pār spēkratu un apmet vairākus kūleņus

FOTO: Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" sižeta

Piektdien, 6. novembrī, īsi pēc plkst. 10 Siguldas novadā kāda sieviete lielā ātrumā nesavaldīja savu auto un nobrauca no ceļa. Apmetot vairākus kūleņus, spēkrats apstājās grāvī, vēsta raidījums "Degpunktā".

"Volkswagen Golf" avarēja dienas pirmajā pusē uz autoceļa kas savieno Mālpili un Siguldu, netālu no Jūdažu ciemata.

Šim baisajam notikumam bija arī liecinieki, kuri savlaicīgi izsauca palīdzību.

Tā bija Velga, viņa dzīvo tieši pie šosejas un negadījums notika faktiski viņas acu priekšā: "Mēs ar vīramāti tieši šeit grābām lapas un dzirdējām švīkstoņu, riepu bremzēšanas skaņu. Paskatījos uz to pusi, ka mašīna jau bija sanesta un sāka kūleņot."

Divos vārdos glābšanas dienestam izstāstīta situācija un norādīta aptuvenā vieta, kur spēkrats avarēja. Velga skrēja pie mašīnas, lai palīdzētu cietušajiem. Tad, pamanot rosību, uz ceļa sākuši piebremzēt arī garāmbraucošie auto.

Cietusī stūrētāja bija spējīga pati izkļūt no mašīnas un pēc aculiecinieku teiktā varēja pat staigāt, taču mediķiem ierodoties notikuma vietā, konstatēts, kā kundzei nepieciešama nopietna palīdzība un viņu ir steidzīgi jāved uz slimnīcu.

Ārsti diagnosticēja nopietnas, vidēji smagas traumas. Pastāvēja aizdomas par ķermeņa lūzumiem, mugurkaula un kājas traumu.

Iemesli, kādēļ cietusī zaudēja kontroli par spēkrata stūri, tiek skaidroti, taču aculiecinieku starpā izskanēja versija, ka šofere novērsa uzmanību no ceļa, jo tika lietots mobilais telefons.

Tas, protams, pirms oficiāla policijas slēdziena ir tikai pieņēmums, taču zināms, ka avārijas brīdī uz ceļa autovadītāja bija viena pati.

Video: "Degpunktā" sižets