T 3.03.2021.

Federers ceļgala operācijas dēļ nevarēs piedalīties "Australian Open"

Rodžers Federers

FOTO: AFP / Scanpix

Divdesmitkārtējais "Grand Slam" čempions tenisā šveicietis Rodžers Federers pirmo reizi karjerā izlaidīs Austrālijas atklāto čempionātu, turpinot atlabšanu pēc divām ceļgala operācijām, pirmdien paziņoja sacensību organizatori.

39 gadus vecais šveicietis nav spēlējis kopš februāra, taču nesen atsāka treniņus un bija iekļauts gada pirmā "Grand Slam" turnīra dalībnieku sarakstā.

Federers kopš debijas 2000.gadā nav izlaidis nevienu Austrālijas atklāto čempionātu, sešas reizes izcīnot trofeju.

"Galu galā Federeram pietrūka laika, lai sagatavotos "Grand Slam" cīņām, un viņš ir ļoti vīlies, ka 2021.gadā nestartēs Melburnā," ??tiek citēts turnīra vadītājs Kreigs Tailijs.

"Mēs novēlam viņam visu to labāko, atgriežoties laukumā šogad, un ceram viņu redzēt Melburnā 2022.gadā," piebilst Tailiijs.

Federers nav spēlējis turnīros kopš zaudējuma janvārī turnīra pusfinālā serbam Novakam Džokovičam, izlaižot pārējo Covid-19 izbojāto 2020.gada sezonu.

Federeram atlika tikai noskatīties, kā spānis Rafaels Nadals panāca viņa rekordu - 20 "Grand Slam" vienspēļu tituli vīriešiem - ar 13.uzvaru Francijas atklātajā čempionātā.

Pasaules labākie tenisisti Džokovičs un austrāliete Ešlija Bārtija solās būt ierindā Melburnas turnīrā.

Gada pirmais "Grand Slam" turnīrs, kas notiks vismaz 50 procentu ierastā skatītāju pūļa priekšā, ir pārcelts uz priekšu par trim nedēļām un sāksies 8.februārī.

Savukārt bijušajam pasaules pirmajam numuram britam Endijam Marejam, kurš ir pieckārtējs "Australian Open" finālists, ir ticis īpašais ielūgums.

Seko Apollo arī Instagram - viss aizraujošais, skaistais un svarīgais vienuviet!

Redaktors iesaka