Ilze Viņķele nesaprot, kādēļ cilvēki, kuri necieš politiķus, dāvina viņiem ziedu pušķus

“Mani uzvelk stulbums, arī liekulība un glaimošana – tas tā drusku šermuļus uzdzen” viesojoties televīzijas sievietēm “STV Pirmā!” sarunu šovā “Kad viņas satiekas,” kas pie skatītājiem nonāks otrdienas vakarā, lietas, kas raisa ne tās pozitīvākās emocijas, atklājusi bijusī Veselības ministre Ilze Viņķele.

 “Tos politiķus tā kā ļoti nemīl, bet aizbrauks uz to kultūras namu un, protams, tur tas puķu pušķis būs pretim. Un tu domā – nu, priekš kam? Izrunājieties labāk, lai arī cik tā saruna asa,” pārdomās dalīsies Ilze.

Savukārt runājot par interneta komentāriem, kur bijušās ministres vārds, ticis īpaši plaši apspriests, Ilze atklāti saka, ka pati tos neskatoties, jo “nervi neturot”. Savukārt par pozitīviem komentāriem Ilzi informējot draugi.

Uz Kristīnes Virsnītes repliku, ka Ilze vairāk tāda “hipsterīga” sieviete, viņa atbildēs lakoniski: “Kāda esmu, tāda esmu. Es, iespējams, pat pārspīlēti cenšos nedarīt tā, kā domā, ka vajadzētu. Ja man ir jāizliekas, man pazūd daļa tās enerģijas un jaudas. Man nav vienalga, kā es izskatos – tā būtu milzīga melošana. Skaidrs – kam nepatīk izskatīties labi, bet nenormāli būtiski ir nepazaudēt savu identitāti. Darbs prasa noteikti pielāgošanos, bet kāpēc lai es “saietu ministrā” un pēkšņi iedomātos, ka visi tie cilvēki, kas tos pušķus sūta, patiešām grib tos sūtīt?”

Redaktors iesaka