P 12.04.2021.

"Gribēju gulēt, ārā auksts ir!" Automašīnas īpašnieks Rīgā aiztur apreibušu vīrieti, kurš uzlauzis spēkratu

FOTO: Ekrānuzņēmums no "Degpunktā" sižeta

Lai arī pandēmijas laikā naktīs pilsētā pārsvarā valda miers, laiku pa laikam policistiem tomēr izdodas atrast kādus piedzīvojumus. Nesen drosmīgi Maskavas forštates iedzīvotāji saviem spēkiem centās aizturēt kādu automašīnas zagli, vēsta raidījums "Degpunktā".

"Patrulējot Maskavas forštatē, policijas darbinieki pamanīja, ka divas personas cenšas savaldīt trešo. Kā izrādījās, pieķerts autozaglis," stāstīja Rīgas pašvaldības policijas (RPP) Operatīvās vadības un drošības uzraudzības pārvaldes priekšnieks Jevgēņijs Platais.

Savukārt sarunā ar aizturēto policisti ātri vien atskārta, ka svešajā auto pieķertais, acīmredzot apreibušais vīrietis ne pirmo reizi ir "ar pīpi uz jumta", jo jau sākumā viņam bija skaidra versija par to, ka viņš neko daudz nav noziedzies.

Vīrietis policistiem klāstīja, ka gribēja doties gulēt, jo ārā auksts laiks.

Aizturētais tālāk nogādāts Valsts policijas Rīgas Latgales iecirknī, kur pret viņu ierosināta krimināllieta par transportlīdzekļa zādzības mēģinājumu.

Vismaz pagaidām 32 gadus vecais, iepriekš neskaitāmas reizes tiesātais vīrietis, atpūšas aiz restēm, un viņa vienīgie sarunu biedri ir kriminālpolicisti, kuri ierodas viņu nopratināt.