VIDEO ⟩ Ovečkins ar lielisku metienu pakāpjas uz sesto vietu visu laiku labāko NHL snaiperu sarakstā

Aleksandrs Ovečkins
Aleksandrs Ovečkins Foto: AP/ Scanpix

Aizvadītajā naktī Vašingtonas "Capitals" spēlējošā leģenda Aleksandrs Ovečkins pakāpās uz sesto vietu Nacionālās hokeja līgas (NHL) visu laiku labāko vārtu guvēju sarakstā.

"Capitals" savā laukumā apspēlēja ar rezultātu 3:1 uzveica Ņujorkas "Islanders" hokejistus.

Ovečkins šajā spēlē izcēlās ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Krievijas hokejista precīzais raidījums otrā perioda 16. minūtē bija 718. vārtu guvums viņa karjerā, kas nozīmē, ka uzbrucējs visu laiku labāko NHL snaiperu sarakstā apsteidza Filu Espozito.

Šajā mačā Ovečkins ar diviem rezultativitātes punktiem pārsniedza 1300 gūto punktu robežu. Šobrīd krievu hokejista kontā ir 1301 rezultativitātes punkts.

Lai ielauztos visu laiku labāko snaiperu pieciniekā Ovečkinam ir nepieciešamas vēl 13 ripas.