Sv 9.05.2021.

NBA leģenda Čārlzs Bārklijs nežēlīgi pasmejas par vienu no līgas spēcīgākajām komandām

Čārlzs Bārklijs

FOTO: AFP / Scanpix

Ar visai asu joku Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) raidījumā "Inside the NBA" nesen izcēlās basketbola leģenda Čārlzs Bārklijs.

Losandželosas "Clippers" ar Kavai Lenardu un Polu Džordžu sastāvā ir viena no visas līgas spēcīgākajām komandām un šobrīd ar spēlēs iekrātām 36 uzvarām atrodas Rietumu konferences trešajā pozīcijā.

Tomēr Čārlzs Bārklijs vairākkārt nav pakautrējies pakritizēt šo vienību. 

Naktī uz piektdienu "Clippers" izcīnīja uzvaru pār rietumu otro labāko komandu Fīniksas "Suns". "Clippers" fani "Twitter" platformā gaidīja Bārklija atvainošanos, bet saņēma absolūti pretējo...

"Esmu bijis nabadzīgs un bagāts. Esmu bijis resns un tievs. Esmu bijis vecs, esmu bijis slavas zālē un ir viena lieta, ko jums varu pateikt - "Clippers" allaž ir bijuši slikti," Losandželosas mazāk pazīstamo basketbola organizāciju kritizēja Bārklijs. 

1

Pieredzējušajam apskatniekam gan var pilnībā piekrist, jo "Clippers" gadu gaitā ir iekrājusi patiesi neapskaužamus rādītājus:

  • "Clippers" 50 gadu pastāvēšanas vēsturē ne reizi nav spēlējuši konference finālā.
  • Viņiem pieder rekords ar visgarāko sezonu sēriju bez iekļūšanas izslēgšanas spēlēs (15 sezonas pēc kārtas).
  • Garākā sērija bez uzvaras izslēgšanas spēļu sērijā (29 sezonas)
  • Otrs sliktākais uzvaru/zaudējumu procents aiz Minesotas "Timberwolves"
  • Tikai sešas uzvarētas izslēgšanas spēļu sērijas
  • Bija nepieciešami 43 gadi, lai "Clippers" tiktu pie sava pirmā divīzijas titula

Līdz ar to ir saprotams, kāpēc Bārklijam ir izveidojusies šāda attieksme pret "Clippers". Losandželosas vienībai savā pastāvēšanas vēsturē ir bijis tik maz panākumu, ka netrūkst sazvērestības teoriju par iespējamu "Clippers" organizācijas lāstu.

Arī pagājušajā sezonā, kad "Clippers" bija viens no spēcīgākajiem sastāviem NBA, viņi nespēja pārvarēt Rietumu konferences izslēgšanas spēļu otro kārtu, septiņos mačos piekāpjoties Denveras "Nuggets".

Seko mums arī Instagram un TikTok – uzzini visu pirmais!