Uģis Kuģis atklāj, ka sieva no viņa slēpj savu apakšveļu

Apollo.lv
Uģis Kuģis atklāj, ka sieva no viņa slēpj savu apakšveļu
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 12

Attiecību realitātes šovā “Mīla burbulī” seši sabiedrībā zināmi pāri ne tikai atklāj savas attiecību aizkulises, bet arī interesējas par to, kā romantika, mīlas dzirksts vai gluži ikdienišķi saimnieciskas lietas tiek organizētas citās ģimenēs. 

Tā, piemēram, šlāgerdziedātāja Sanda Kiopa dzīvesbiedrene Daina Laukmane aicina Uģi Kuģi viest skaidrību - vai savulaik dzirdētais apgalvojums, ka krišnaītu vīrieši nedrīkstot redzēt sievas veļu, atbilst patiesībai. Vēl vairāk - viņa interesēsies, kur tad tādā gadījumā vēdu pārzinātāja sieva žāvē savu veļu – skapī? Pie kaimiņiem?

Uģis Kuģis apliecina, ka tik tiešām – šo principu ievēro, atklājot, ka viņa ģimenē veļas mazgāšana uzticēta sievai.

”Es pats drēbes nemazgāju, to dara Linda, tāpēc viņa redz manu netīro veļu – es viņas neredzu,” skaidro vēdiskais filosofs un pastāsta vēl kādu niansi – pirms ģimene iegādājusies automatizēto veļas žāvētāju, sieva izmazgāto veļu slēpusi no vīra acīm, nosedzot, piemēram, ar dvielīti.

Taču šobrīd Uģis Kuģis ir pateicīgs modernajām tehnoloģijām, jo nu viņš var pilnībā izvairīties no saskarsmes ar šiem delikātajiem apģērba gabaliem.

Tēmas
Redaktors iesaka
Lasītākais šobrīd
Nepalaid garām
Uz augšu