VIDEO ⟩ Policija aptur "Mercedes-Benz" vadītāju, kurš steidzas uz Liepāju ar 169 km/h

Apollo.lv
Policija aptur "Mercedes-Benz" vadītāju, kurš steidzas uz Liepāju ar 169 km/h
Facebook Telegram Draugiem Twitter Whatsapp
Comments 7
Foto: Ekrānuzņēmums no VP video

Valsts policija (VP) apturējusi autovadītāju, kurš steidzās uz Liepāju ar ātrumu 169 kilometri stundā (km/h) vietā, kur atļautais braukšanas ātrums ir 90 km/h, informēja VP Kurzemes reģiona pārvaldes vecākā speciāliste sabiedrisko attiecību un sadarbības jautājumos Madara Šeršņova.

Video: Policija aptur "Mercedes-Benz" vadītāju 

Aizvakar, 17.jūnijā, ap plkst.13 VP Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas, patrulējot Nīcas novadā, Nīcas pagastā ar netrafarēto automašīnu fiksēja ātrumpārkāpēju, kurš pabrauca garām policijas automašīnai vēl ar atļauto ātrumu, taču strauji to palielināja līdz vienā brīdī radars uztvēra ātrumu 169 km/h, tādējādi pārsniedzot atļauto braukšanas ātrumu par 79 km/h. Pēc Šeršņovas teiktā, tajā brīdī likumsargi, ieslēdzot skaņas un gaismas signālu, centās ātrumpārkāpēju panākt, kas arī izdevās.

Pie automašīnas "Mercedes-Benz" stūres atradās Lietuvas pilsonis, kurš saprata savu pārkāpumu un nepretojās policijas darbiniekiem, vien piebilda, ka ļoti steidzās, jo viņam bija sarunāts noteikts laiks, kad jāierodas Liepājā. Šāda steigšanās vīrietim izmaksās 400 eiro un transportlīdzekļa vadīšanas tiesību atņemšanu uz sešiem mēnešiem, stāstīja Šeršņova.

Policija aicina autovadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Tēmas
Aktuālākās ziņas
Jaunākās ziņas
Nepalaid garām
Uz augšu