85 gadus vecās vecmammas dzīvoklī izgāž durvis. Policija meklējusi vīrieti, iespējams, saistībā ar narkotiku glabāšanu

Ilustratīvs attēls.

FOTO: Majestic Lukas/Unsplash

Kādas 85 gadus vecas sievietes mazdēls slēpies pie viņas Ķengarā, maldinot viņu, ka dzīvību apdraudot huligāni. Rezultātā viņa pret savu gribu "ierauta" konfliktā ar policiju. Sargājot mazdēlu, sirmgalve nepakļāvās specvienības prasībām, vēsta raidījums "Degpunktā".

4. augustā Prūšu ielas 3. namā ieradās policijas specvienība, kas pārmeklējuši māju kāpņu telpas.

"Ienāca pie mums dzīvoklī. Visu izmeklēja, atvēra skapīšus, izmeklēja visas istabas, skatījās zem dīvāna, zem gultas, visu apskatīja. Es biju šokā, tā varētu to nosaukt, pilnīgā šokā, protams,"

 stāsta Prūšu ielas iedzīvotāja Jevgēnija.

85 gadus vecās sievietes Iraiīdas mazdēls jau iepriekš ticis sodīts.

"Kad viņš atskrēja, viņš teica, ka viņu mēģina nogalināt. Es atvēru durvis. Kad sāka zvanīties pie durvīm, viņš teica, lai neveru vaļā, un es arī nevēru.

Es nezināju, ka tā ir policija," skaidro aizturētā vīrieša vecmamma Iraīda. Abi gulējuši uz zemes, lai nepamana.

"Dauzījās un zvanījās bez apstājas. Es neatbildēju, jo viņš neļāva. Kad sāka lauzt vaļā durvis, sapratu, ka kaut kas nav tā, kā vajag. Kā tad tā var būt, ka uzlauž durvis, lai nogalinātu viņu," stāsta Iraīda.

Izgāzās duvis un dzīvoklī ieskrēja suns.

"Es prasu, ko jūs darāt? Jūs teicāt, ka esat no policijas, bet kā jūs tagad uzvedaties? Teica, ka meklē narkotikas. Man kļuva pavisam slikti. Visa trīcēju, prasīju, lai izsauc ātro palīdzību," atceras kundze.

Pagaidām no policijas komentāri netiek sniegti.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets