Brīdinājums!

Šo lapu nedrīkst atvērt, ja Tev vēl nav 18 gadu.

Man jau ir 18 Man vēl nav 18

VIDEO ⟩ Internetu satricina "TikTok" zvaigzne, kuras laulības dzīvē iesaistās arī viņas māte un māsa

FOTO: madibrooks567/TikTok/Ekrānuzņēmums no video

Kāda ASV iedzīvotāja sociālo tīklu platformā "TikTok" atklājusi savu recepti veiksmīgai laulībai: viņa vīram dalās ar savu māti un māsu. Ieraksts guvis plašu rezonansi lietotāju vidū, kā arī izpelnījies ievērojamu kritiku, raksta portāls "15min.lt".

"TikTok" lietotāja Medi Bruksa (Madi Brooks) savā kontā atklāti stāsta par šīm neparastajām attiecībām. Medi kontam ir vairāk nekā 93 000 sekotāju. Sociālo tīklu zvaigzne un viņas māte ir tā sauktajās atklātajās attiecībās. Reizēm šādām attiecībām pievienojas arī Medi māsa.

"Tiktok" videoklipā Medi stāsta:"Mēs ar mammu esam svingeres, un tas ir lieliski. Vai tu zini kāpēc? Jo brīžos, kad man nav garastāvokļa, es vienkārši atļauju savam vīram iegūt... Es viņam šādi ļauju pāris reizes nedēļā."

Videoklipam ir vairāk nekā 8,6 miljonu skatījumu un 14 000 komentāru.

Medi savu vīru dala ne tikai mammai, bet periodiski arī savai māsai. "Viņa arī reizēm ar viņu "paspēlējas"", stāsta amerikāniete.

"Zini, kāpēc es esmu laimīga ar vīru? Jo es viņam ļauju "spēlēties" ar savu māsu," atklāti stāsta "TikTok" zvaigzne.

VIDEO: Medi atklāti stāsta par savām attiecībām

@madibrooks567

Yep don’t judge ##fypシ ##swingtok ##viral

♬ original sound - madi

Ieraksts saņēmis visdažādākās reakcijas no lietotāju puses.

"Šogad man pietiek ar "TikTok"," raksta kāds lietotājs. "Kā tas vispār sākās?" citi lietotāji brīnās.

2

Atvērtās attiecības ir attiecību veids, kas nav seksuāli monogāmas. Tas nozīmē, ka šajās attiecībās var iesaistīties arī cilvēki "no malas". 

Šāda veida attiecības, piemēram, Lielbritānijā kļūst arvien populārākas. Aptaujas liecina, ka pēdējo desmit gadu laikā Lielbritānijā piekrišana šādām attiecībām pieaugusi par 50%. Aptuveni 1,5 miljonu britu regulāri apmainās ar savām otrajām pusītēm.

@madibrooks567

Don’t be mad it’s our lives ##fypシ ##4u ##viral

♬ original sound - madi