VIDEO Girgensons sezonas ievadā "uguņo" komandas uzvarā

Zemgus Girgensons
Zemgus Girgensons Foto: AP/Scanpix

Latviešu uzbrucējs Zemgus Girgensons piektdien, 15. oktobrī, ar diviem rezultativitātes punktiem sekmēja Bufalo "Sabres" uzvaru pret Monreālas "Canadiens".

"Sabres" viesos ar rezultātu 5:1 (2:0, 2:1, 1:0) pārspēja Monreālas "Canadiens" hokejistus.

Girgensons laukumā pavadīja 15 minūtes un 16 sekundes (3:01 vairākumā un 3:17 mazākumā), izceļoties ar vārtu guvumu un rezultatīvu piespēli. Latviešu uzbrucējs, izdarīja divus metienus pa vārtiem, vienreiz bloķēja pretinieku raidījumu, izdarīja vienu spēka paņēmienu, noslēdzot maču ar lietderības koeficientu +1. Iemetienos gan Girgensonam nevedās pārāk labi - vien 29% vinnētu iemetienu.

Latviešu uzbrucējam šajā mačā arī spēles otrās zvaigznes gods.

Šajā mačā Girgensons kopā ar Kodiju Īkinu un Kailu Okposo laukumā devās nomināli 4. maiņā.

Zīmīgi, ka "Sabres" sezonas pirmos divus vārtus guva komandas pseido kapteiņi - Kails Okposo pirmā perioda sestajā minūtē atklāja rezultātu, bet Girgensons savu precīzo metienu pievienoja pirmās trešdaļas 17. minūtē.

Bez Girgensona un Okposo "Sabres" rindās izcēlās arī Viktors Ulafsons, Andress Bjorks, kura vārtu guvumā rezultatīva piespēle arī Girgensonam, un Teidžs Tompsons.

Vienīgos "Canadiens" vārtus guvam Kriss Vaidmens.

Nākamo maču "Sabres" aizvadīs sestdienas vakarā, savā laukumā plkst. 20 pēc Latvijas laika uzņemot Arizonas "Coyotes".