VIDEO ⟩ "Video parāda vienu no manām brīvā laika aizraušanām." Kariņš komentē internetā izplatīto video

FOTO: Ekrānuzņēmums no video

Ceturtdien, 14. oktobrī, sociālajos tīklos izplatījies divus gadus vecs video, kurā premjers Krišjānis Kariņš dzied un Veselības ministrs Daniels Pavļuts spēlē klavieres. Ņemot vērā plašo rezonansi, premjers komentēja pubicēto video.

Premjers Krišjānis Kariņš par publicēto video raksta: "Publiskajā vidē ir nonācis kāds dažus gadus vecs video, kas atgādina par tiem laikiem, kad Covid – 19 vēl nebija ietekmējis mūsu ikdienu.

Video, kas tiek mērķtiecīgi izplatīts, ir uzņemts 2019. gada novembrī un parāda vienu no manām brīvā laika (kad tāds man vēl bija) aizraušanām – mūziku.

Ja kāds vēlas uzzināt vairāk par mūzikas lomu manā dzīvē, aicinu noskatīties vēl senāku, TV3 ziņu dienesta veidotu, videosižetu īsi pēc apstiprināšanas Ministru prezidenta amatā.

Es patiesi ceru, ka, beidzoties Covid-19 pandēmijai, mēs visi varēsim atgriezties normālā ikdienas dzīvē, kurā varam brīvi darīt to, ko katrs vēlamies, un arī vienoties kopīgā dziesmā. Novēlu visiem izturību un stipru veselību."

Video sociālo tīklu lietotāju vidū raisījis plašas diskusijas - kāpēc tas ir izplatīts publiski un vai tas nav kompromats.

Tāpat septembrī ar jaunu sparu sociālajos tīklos tika apspriesta prezidenta Egila Levita 2019. gadā skolēniem veltītā uzruna Zinību dienā.

"Es domāju, ka ir ļoti labi, ka jūs, piemēram, kad ņemsiet kredītu automašīnai, varēsiet paši izrēķināt, kādi ir izdevīgākie kredīta noteikumi," savā uzrunā sacīja Levits.

Vieni vietnes "Twitter" lietotāji Levita kungu steidza dēvēt par latviešu labāko komiķi, citi sacīja, ka prezidents savas "pērles izkaisa visās malās un jomās".

Video: TV3 sižets