VIDEO Balcers un "Sharks" izcīna uzvaru pār "Senators"

Sanhosē "Sharks" hokejisti
Sanhosē "Sharks" hokejisti Foto: Reuters/ScanPix

Latvijas izlases hokejista Rūdolfa Balcera pārstāvētā Nacionālās hokeja līgas (NHL) vienība Sanhosē "Sharks"

Sanhosē "Sharks" izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:1, 2:0, 0:0) uzvarēja Otavas "Senators" vienību, izcīnot trešo uzvaru pēc kārtas.

Latvijas uzbrucējs laukumā pavadīja 15 minūtes un 26 sekundes, tai skaitā 19 sekundes vairākumā un minūti un 15 sekundes spēlējot mazākumā. Balcers vienu reizi meta pa vārtiem, izpildīja divus spēka paņēmienus, bloķēja vienu pretinieku metienu, uzvarēja vienā iemetienā un noslēdza spēli ar neitrālu lietderības koeficientu.

Sanhosē vienības labā vārtus guva Logans Kutirē un Kevins Lebanks.

Džeimss Reimers, kurš sargāja "Sharks" vārtus, atvairīja 30 no 31 pretinieku raidītā metiena pa vārtiem.

"Sharks" ir uzvarējusi visas trīs sezonas pirmās spēles. Balcers šajos mačos ir izcēlies ar vienu vārtu guvumu un lietderības koeficientu +1.