VIDEO ⟩ Drosmīga sieviete Vadlaučos palīdz aizturēt iereibušu autovadītāju

Policija. Ilustratīvs attēls.

FOTO: Valsts policija

Iepriekšējā nedēļas nogalē drosmīga sieviete apturējusi kādu iereibušu autovadītāju, ziņo TV3 raidījums "Degpunktā".

Pagājušajās brīvdienās Santa ar ģimeni mājupceļā sastapusies ar iereibušu autovadītāju, kas viņu auto priekšā izniris Valdlaučos. Tumšā busiņa vadītājs 90 grādu līkumā pārliecinoši iebraucis pretējā joslā.

Santa atklāj, ka tobrīd garām gājusi ģimene ar bērniem un tikai dubļu peļķe, kurā vadītājs iestidzis, paglābusi cilvēkus no nelaimes – auto vienkārši nav ticis līdz ietvei.

"Es nostājos aiz viņa ceļa malā un skatījos, kas notiek, vienlaikus ziņoju policijai. Kad sapratu, ka viņš tomēr kaut kā tiks ārā no tiem dubļiem, es lēcu laukā no savas automašīnas, klauvēju viņam pie loga, jo automašīna bija aizslēgta.

Tad viņš brīnumainā kārtā atvēra logu, un es izrāvu atslēgas no aizdedzes, lai viņš nedomā tālāk mukt," atminas Santa.

Un šoreiz tas nostrādājis. Vadītājs palicis uz vietas līdz pat mirklim, kad notikuma vietā ieradušies kārtības sargi. Šoreiz tie bijuši Reģionālās pašvaldības policijas darbinieki.

"Vīrietis izskatījās stipri iedzēris, bet atteicās no ekspertīzes un sāka tēlot, ka viņam kļuvis slikti. Atsakoties no ekspertīzes, pret viņu tiks piemērots lielākais naudas sods un izsprukt no atbildības neizdosies," norāda policijā.

Video: Raidījuma "Degpunktā" sižets

Aktuālākās ziņas